Savęs pažinimo bei dvasinio augimo grupė

Grupė skirta visiems ieškantiems išminties, gylio ir prasmės.

Kas tai?

Ar dažnai naktį, žvelgdiant į gilų ir žvaigždėtą dangų, klausi savęs, ką reiškia visas šitas grožis ar jis turi prasmę?

Spėju, kad tau neužtenka tiesiog egzistuoti – valgyti, miegoti, dirbti ir pasimiršti apie savo gyvenimą per pramogas… Tu nori kažko giliau…

Turbūt tu nuolat kupinas įvairių crazy idėjų, turbūt praeityje buvai atsiskyrėlis ir ne visada pritapai…

Turbūt girdėjai terminą besąlyginė meilė

Bet ar jautei jį? Ar jautei tą jausmą, kai meilė tokia didelė, tokia intensyvi, kad sprogdina visą tavo realybę… Kai visas pasaulis verčiasi aukštyn kojomis… Kai jauti vienį su žmonėm, su gamta, su partneriu ar artimaisiais… Kai tave veda kažkas iš aukščiau…

Aš noriu tave išmokyti šios meilės, kurią pats atradau… Tiksliau, kurią suteikė man kaip dovaną įvairūs žmonės, kuriuos sutikau gyvenimo kelyje.

Aš organizuoju vidinio augimo grupę būtent žmonėms, kurie yra “kitokie” gerąja prasme…

Ši grupė yra skirta:

 • per atvirumą ir atjautą gilinti savęs ir kitų pažinimą
 • eiti į pažeidžiamumą, nusimesti visus šarvus ir blokus
 • išspręsti visas blokuojančias ir stabdančias tave sritis.
 • plėsti ir stiprinti savo biolauką
 • mokytis valdyti intuicija
 • išmokti transformuoti sunkumus/skausmą į meilę
 • gyventi išmintyje ir harmonijoje su Visata

Sveikata prasideda nuo savęs pažinimo, kuris prasideda nuo gijimo.

Gijimas yra neatsiejama gyvenimo dalis, jeigu norime būti sveiki ir stiprūs turime žinoti kaip, pirmiausia, padėti sau, o po to kitiems.

Sielų bendrystės ratas skirtas visiems, kurie nori atrasti savyje kažką kitokio. Išmokti suprasti save ir kitą sielos lygyje, trasformuoti savo savo šėšėlinę dalį, išlavinti nuojautą ir intuiciją.

Ši grupė – tai galimybė integruoti iki šiol sukauptas žinias. Jei tau neužtenka knygų, seminarų, paskaitų ar kažkokių tai metodų ir technikų ir tu nori atrasti, būseną, kuri trancenduoja skausmą, liūdesį ir kančią. Tu nori atrasti meilę, kuri yra už proto ribų, tuomet, ši grupė tau.

Taip, čia mokysiu tam tikrų „metodikų“, bet jeigu esi pažengęs dvasiniame kelyje, turbūt suvoki, kad jos turi labai mažai reikšmės. Esmė yra ne technikoje ar praktikoje, o esybėje, iš kurios viskas kyla.

Išmintis neįgyjama jokiomis technikomis.

Todėl šioje grupėje leisimės į savo gelmes, į naują identitetą ir atrasime pamažu mumyse susiformuojančią vienybės galią.

 

Trumpa istorija

Nežinau kodėl, bet nuo mažens žinojau ir jaučiau dalykus, kurių niekas negalėjo paaiškinti. Iš pradžių problema buvo ta, kad nežinojau, ką su tuo daryti. Padariau daug klaidų ir turėjau kęsti pasekmes. Tačiau laikui bėgant ėmė ryškėti išmintis, ir aš pagaliau supratau, ką reiškia mano psichiniai sugebėjimai.

Ilgą laiką jaučiau, kad nesu pasiruošęs mokyti ekstrasensorikos. Ne dėl to, kad nežinau, kaip tai veikia, o dėl to, kad nesijaučiau pakankamai tyras… 

Tačiau jaučiu, kad nebegaliu daugiau laukti idealaus momento ir turiu dalintis savo sukaupta patirtimi. Aš nesu kažkoks meistras, man taip pat dar daug kur reikia paaugti, bet tuo pačiu, suprantu, kad neprivalau būti Nušvitusiu guru, galiu būti paprastu žmogumi, o kartu mes galime augti dar greičiau nei atskirai. Galiu tau prižadėti, kad nemokysiu tavęs nieko, ko pats nuodugniai neištyrinėjau ir nesuprantu.

Kam skirta?

Idealiu atveju turėtum jausti, kad dvasiniai dalykai ir savęs pažinimas yra tavo kelias.

Tai skirta tau, jeigu jau buvai ne vienam seminare, žinai visas technikas, bet nori kažko giliau…

Jeigu tavo širdis dega atjauta kitiems žmonėms, bet nori ją įdarbinti giliau ir išgauti apčiuopiamą rezultatą, ši grupė tau.

Nesvarbu, kiek esi pažengęs ar kiek domiesi dvasiniais dalykais svarbu, kad jauti, jog tai skirta tau.

Taip pat tikiuosi, kad esi Tiesos ieškotojas. Tau rūpi sužinoti pagal kokius dėsnius viskas veikia? Tau rūpi sužinoti kokia yra gyvenimo prasmė? Tau rūpi egzistenciniai klausimai…

Tai skirta visiems, kurie nori išlavinti šeštąjį pojūtį ir išmokti energetinio gydymo meno.

Taip pat ir norintiems geriau jausti Dievo vedimą ar tiesiog gyventi iš įkvėpimo.

Kaip tai veikia?

Formatas: 3 susitikimai per mėnesį online arba gyvai Kaune. Informacija dėl tikslių datų ir laiko bus suteikta tik dalyviams.

Šiuose susitikimuose mes judėsime keturiomis kryptimis:

 1. Gryninsime struktūrą, teorines žinias ir pagrindus, kurių reikia pažinimo savęs kelyje.
 2. Spręsime individualius, kiekvienam iškylančius klausimus ir su dvasiniu gyvenimu susijusias problemas.
 3. Suteiksime ir gausime grįžtamąjį ryšį bei dalinsimės savo išgyvenimais ir patirtimi su grupės dalyviais.
 4. Eksperimentuosime ir praktikuosime grupėse bei individualiai namuose.

Kitaip nei kituose dvasiniuose kursuose ir mokymuose, čia mes mokysimės ne per protą ir ego, o per savastį. Kad geriau paaiškinčiau šią koncepciją, įrašiau trumpą video:

Savasties lygyje mes mokomės per pajautimą, rezonansą ir intuiciją. Tai labai sunku apibūdinti, nes tai reikauja giliau sielos ryšio tarp dalyvių… Todėl kviečiu išbandyti tai pačiam.

Kas įeina į kursą?

Užsiimsime įvairiais pratimais, praktikomis ir apmąstymais ir reflkesija, neišduosiu ką konkrečiai darysim, nes, juk, neįdomu viską žinoti… Ar ne?

Pajusk, ką jauti širdyje, ar nori dalyvauti čia, ar ne? Ir pasikliauk savo nuojauta.

Galiu pasakyti tik tiek, kad atsakymai yra ten, kur paprastumas, kur tyla, kur tuštuma. Kur visko mažiau, o ne daugiau. Kur yra meilė, paleidimas bei atsidavimas Dievui…

Aš parodysiu tau, kas yra meilė, o ji – Visatos Deivė, tau parodys kelią. Tau tereikia tik pasitikėti ir būti kantriam.

Nepamirškime žaismingumo bei džiaugsmo, o svarbiausia – nuolankumo. Nuolankų žmogų myli visi, nes jis niekieno neapsunkina.

Ir kai kalbame apie savo silpnybes ir ydas, taisykime save,  supraskime savo pamokas ir polinkius.

Taip pat būtina žengti už egoizmo, už ego ribų, ten kur atjauta, kur meilė ir atsidavimas liejasi laisvai… Su ego labai sunku susitvarkyti, jeigu bandai tai tvarkyti… Esmė yra paleisti, ir įsikibti tikėjimo bei meilės burių.

Tu esi mano mokytojas, aš tavo kantrus gidas, esu tam, kad tarnaučiau tau.

Mokytis ir mokyti yra vienas ir tas pats veiksmas.

Geriausiais būdas vesti, tai sekti paskui. Tau leidus, aš seksiu paskui tave į tavo pačio tikslą. Tol, kol tu pats norėsi, aš bandysiu paaiškinti ir patarti, bet nesistengsiu įtikinti ar padaryti sprendimą už tave… Valia ir pasirinkimas tavo rankose 🙂

 

Nagrinėjamos temos

Sielų bendrystės ratas

Psichoterapijos pagrindai – emocinis savęs pažinimas.

Kad ir kokie mes nušvitę būtume, neišvengiamai susiduriame su sunkumais ir trigeriais gyvenime. Kažkas mums nepatinka, pykdo ir erzina mus, kažkas mus teisia ir nepriima. Kaip mes mokamės tvarkyti su šiom situacijom, kaip jose komunikuojam? Ar mokame neužsisklęsti, atpažinti savo jausmus ir juos iškomunikuoti kitai pusei?

Sielų bendrystės ratas

Ego ištirpdymas

Mūsų asmenybė ir identitetas yra brangiausias mūsų turtas ir tuo pačiu didžiausia našta. Dėl jos kyla visos problemos, bet be jo mes jaučiamės nesaugiai. Bet kas yra už asmenybės ribų? Kokie yra tavo savastis? Kaip gyventi savastyje kasdienybėje, ypač įtampoje ir sunkumuose?

Sielų bendrystės ratas

Somatinio judesio praktikos.

Kūnas, protas ir jausmai tarpusavyje susiję. Norint pilnai įvaldyti save reikia nepamiršti skirti dėmesio kūnui. Patyrinėsime įvairius pratimus, kurie skirti atpalaiduoti kūne susikaupusią įtampą bei kiekvienas įsivertinsime, kurios mūsų kūno sirtys yra energetiškai užblokuotas ir reikalauja mūsų dėmesio.

Sielų bendrystės ratas

Psichoenergetinių centrų aktyvavimas.

Psichoenergetiniai centrai tiesiogiai nulemia mūsų sveikatą. Jeigu jie subalansuoti, stiprūs ir aktyvūs mes jausime ramybę, galią, harmoniją ir pasitikėjimą savimi. Jeigu jie išėję iš rikiuotės, prasideda ligos ir įvairios problemos.

Sielų bendrystės ratas

Objektyvumo arba emocinio neprieraišumo ugdymas.

Buda sakė: “Prisirišimas veda į kančią.” Ir jis buvo teisus, bet ką reiškia emocinis prisirišimas ir kaip jis susijęs su ego? Neprisirišimas tai nereiškia, kad tau pofik. Tai reiškia, kad tu objektyviai matai gyvenimą ir tavo požiūrio filtras yra neužterštas ego emocijomis.

Sielų bendrystės ratas

Etinio tyrumo ugdymas, periodinis atestavimas ir įsivertinimas.

Svarbiausia sąlygą dvasiniame tobulėjime yra etiškumo puoselėjimas. Dorumas, moralė ir etika yra tai, kas atveria širdį ir leidžia žmogui džiaugtis palaima.

Sielų bendrystės ratas

Tikslų/augimo zonų įvardyjimas bei periodinis atestavimas ir įsivertinimas.

Kaip ir bet kurioje sirtyje mūsų produktyvumas priklauso nuo to, ką matuojame ir sekame. Todėl grupės metu gryninsime savo tikslus ir suteiksime vienas kitam atskaitomybę bei palaikymą jų siekti.

Sielų bendrystės ratas

Emocinio tūrio plėtimas – vidine galia.

Tavo emocinis tūris yra tavo galios metrika. Kuo didesnė siela tuo daugiau jėgos ji turi. Bet kas suteikai mums galią, o kas ją atima? Atsakymas tave nustebins…

Sielų bendrystės ratas

Atsidavimo ugdymas.

Galutinis žingsnis dvasiniame augime yra atsidavimo Dievui/Gyvenimui/Visatai puoselėjimas. Jis padeda jausti ryšį su Visata ir leidžia ekstrasensoriniams gebėjimams pasiekti visiškai naują lygį.

Sielų bendrystės ratas

Valios ugdymas.

Valia yra pagrindinis įrankis siekiant dvasinio tobulumo. Per valią mes galime reguliuoti savo biolauką bei atlitki įvairių, iš pirmo žvilgsnio, magiškų vingrybių. Valia reikalinga norint įvaldyti save ir tapti visapusišku Meistru.

Sielų bendrystės ratas

Kundalini Kėlimas.

Kuo labiau išsivystęs žmogus tuo aukščiau pakilusi jo kundalini energija. Įsivertinsime, kurioje stadijoje esame dabar ir ko mums reikia, kad pereitume į sekantį lygį.

Sielų bendrystės ratas

Energetinio gydymo pagrindai.

Išmokysime gydyti pirmiausia save, o po to kitus. Parodysiu psichoemocinį kūno žėmėlapį, parodysiu kokią psichinę ir energetinę funkciją turi kiekviena mūsų kūno dalis.

Kokių rezultatų galiu tikėtis?

Negaliu tau nieko pažadėti. Visi rezultatai priklauso nuo kiekvieno dalyvio dvasinės brandos, karmos ir intelekto. Turbūt tau iškyla klausimas, jeigu 6-asis pojūtis ir kiti dvasiniai įgūdžiai natūraliai yra žmoguje, kodėl daugiau žmonių to neišvysto savaime? Ir aš ieškojau atsakymo į šį klausimą ir turbūt turiu tik vieną atsakymą – sielos amžius. Tai nusprendžia, ką gauname šiame gyvenime… Tai yra viena iš priežasčių, kodėl Nušvitęs meistras negali tiesiog paiimti ir išgelbėti viso pasaulio, jis negali už mus išmokti pamokų.

Galiu pažadėti tik tai, kad ši grupė padės geriau suprasti save ir tavo pačio pamokas. Tai praplės tavo gyvenimo perspektyvą ir leis geriau suprasti proto, kūno ir dvasios ryšį, iš kurio kyla ligos ir įvairios gyvenimo problemos. Kursas padės išsiaiškinti, kur tau trūksta balanso, kodėl užstringi vienoje ar kitoje sferoje ir, svarbiausia, kokią pamoką Dievas dabar tau siunčia.

Investicija

Bendra mėnesinės grupės kaina 100 eur/mėn., bet ji mokama dalimis, pirmas susitikimas 30 eur pasibandymui, jeigu tinka tuomet sumoki visą sumą ir tęsiam toliau, kai užsiregistruosi susieksiu su tavimi per facebook (mano profilis: “Gabrielius Antta į”) atsakysiu į turimus klausimus, atsiųsiu sąskaitą ir rekvizitus, kur galėsi pervesti man pinigus.

Atsiliepimai iš mano asmeninių gydymo sesijų:

Sielų bendrystės ratas
Sielų bendrystės ratas
Sielų bendrystės ratas
Sielų bendrystės ratas
Sielų bendrystės ratas
Sielų bendrystės ratas

Pasiruošęs pokyčiams?

Registruokis pirmam susitikimui apačioje

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept