fbpx

Konsultacijos

Ar žinai tą jausmą, kai kažkas tave NERVINA. Kai negali nustovėti vietoje. Kai kyla pyktis. Tai ženklas, kad turi repsresuotų jausmų ir įsitikinimų, kitaip tariant – BLOKŲ.

Ar esi girdėjęs terminą apie tai, kad mes patys kuriame savo realybę? Tai visiška tiesa. Tai, ką tu turi savo gyvenime dabar yra tavo įsitkinimų, minčių ir jausmų rezultatas. NĖRA JOKIO ATSITIKTINUMO. Jeigu ant tavęs loja šuo, tu esi atsakingas už tą momentą. Jeigu šalia tavęs kyla konfliktai, tu esi atsakingas už tai ir gali viską pakeisti, jeigu tik nori. Bet kaip?

Turi išsigydyti žaizdas, traumas, įsitikinimus, represuotus jausmus ir t.t… Visos ligos tiek fizinės tik psichinės kyla dėl represuotų asmenybės dalių. Visi konflitkai taip pat kyla dėl šito. Jeigu nori gyvenime laimės, gausos, sekmės, tau neužtenka vien galvoti apie pozityvius dalykus. Tai NEVEIKIA! Tau reikia iš tikrųjų pažiūrėti giliai į save ir transformuoti viską, kas nėra meilė.

Ar norėtum gyventi kasdieną jausdamas savo Tikrąją Prigimtį – ramybę, meilę, taiką ir pilnatvę?

Ar norėtum, kad tavo santykiai susitvarkytų, kad nebejaustum nuoskaudų, nebekiltų konfliktų, kad galėtum būti laisvas, kad galėtum išsakyti savo Tiesą konflikte su meile, o ne per kaprizus, uždarumą, pyktį ir agresiją?

Ar norėtum suvokti, kas yra toliau tavo dvasiniame kelyje, nebesiblaškyti ir neiškoti kažkokių abstrakčių dalykų, o tiksliai žinoti, kas tavęs laukia toliau?

Jei skaitai šį tekstą, tikiu, kad nesi šeip sau praeivis. Tu esi kitoks. Tu nenori gyventi kaip visi. Tu nenori būti vidutinybė. Tu nenori pragyventi savo gyvenimo, taip ir neatradęs, kas tu iš tikrųjų esi ir ko čia atėjai…

Visada visuomenėje yra tik nedidelė dalis žmonių, kurie iš tikrųjų keičia pasaulį. Ir jei tai nebūtinai daro kažkokias veiksmais, nors veiksmai tikrai yra viso to sudedamoji dealis. Bet lyderystės esmė yra buvimas, sąmonė, energija, virpėsiai.

Ar pažįsti žmonių šalia kurių tiesiog gera būti? Šalia, kurių ateina įkvėpimas? Ar jie iš ties yra išrinktieji ar tai ką jie daro gali būti replikuojama ir bet kurio žmogaus?

Tai, ką vadiname sėkme ar nesėkme nėra atistiktinumas, tai yra Visatos žinutė mums, kuri kaip veidrodis atspindi mums tai, ką mes patys skleidžiame į aplinką. Mes arba suprantame tai arba ne.

Siūlau tau 60min. video pokalbį, kuriame tu:

✔️ suvoksi realų savo gyvenimo paveikslą, tu suprasi, kodėl tavo gyvenime vyksta vieni ar kiti dalykai ir kokias pagrindines pamokas tu turi išmokti, dabar. Kur esi represavęs save, kur esi sukūręs negatyvius įsitikinimus, kurie tau trugdo tobulėti. Jeigu jautiesi įstrigęs, pasimetęs, jeigu jauti, kad gyvenimas bėga ir tu juo negali pasivyti, kad visiems sekasi, o tu lieki užribyje, jeigu jauti, kad ieškai, bet vis dar nerandi to kažko magiško, kas apjunto visa tavo gyvenimo patirtį ir suteiktu atsakymus, ši proga yra kaip tik tau.

Konsultacijos kaina 50 eur.

Magiška Garantija

Jei po susitikimo jausiesi taip lyg aš iššvaisčiau tavo laiką. Gražinsiu tau pinigus.

Apie mane

Dirbu su savo intuicija, nesu aiškiariagys, bet galiu nujausti daugiau nei paprastas žmogus. Mano gebėjimai nėra stipriai išvystyti, vis dar daug ko mokausi. Visada toks nebuvau. Perėjau labai ilgą kelią. Ilgą laiką nemokėjau valdyti savo gebėjimų, man netgi buvo diagnozuota šizofrenija ir psichinis nestabilumas. Ir nors gydytojai yra įsitkinę, kad šita diagnoze yra visam gyvenimui, aš puikiai supratau, kad čia tik laikini dalykai, kol išmoksiu tai sureguliuoti. Teko ne kartą pabuvoti psichiatrinėje klinikoje, turėjau įvairių simptomų, kurių niekas negalėjo paaiškinti. Apskritai mano gyvenimo patirčių neįmanoma protu paaiškinti. Bet galiu patikinti tave, kad nieko “paranormalaus” nėra, yra tik tai, kas užmiršta mūsų sielos. Tačiau bet kuris žmogus atradęs tikrą meilę savyje, gali tobulinti įvairius “netradicinius” gebėjimus. Daug ko negaliu tau sakyti, daug ko negaliu daryti, nes, tiesiog, tai man neleidžiama. Todėl kviečiu susitikti ir pamatyti viską gyvai.

Susiek su manimi

10 + 15 =

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept