Saviugdos Mokytojo Mentorystė

Laikas išmokti dirbti su Visata, o ne prieš ją!

Mentorystė Saviugdos Ekspertams, Koučeriams, Psichologams bei Gyduoliams

Kalbu tiems, kurie nebijo prisiimti atsakomybės ir dega noru padėti kitiems. Žinau, kad jūs susiduriate su įvairiomis problemomis, pvz.:

  • kaip pritraukti klientų?
  • kaip neparsiduoti, išlikti ištikimu sau, reklamuojant ar kalbant apie savo paslaugas;
  • kaip įkainoti savo paslaugas? Kad būtum laimingas tiek tu, tiek klientai;
  • apskritai ar įmanoma suderinti uždarbį ir norą pasitarnauti nesavanaudiškai kitam…
  • kaip veikti iš širdies (su pačiomis tyriausiomis intencijomis), tačiau nepereiti į aukojimąsi;
  • kaip veikti iš lengvumo ir Visatos vedimo, o ne ego ir uždarumo;
  • kaip panaudoti jau esamus talentus, kad padėti kitiems;
  • kaip išlaisvinti savo intuiciją ir empatiją;
  • kaip gauti atsakymus iš sielos apie tai, kokius pasirinkimus turi atlikti, kad eitum savo tikruoju keliu.

Visa tai ir dar daugiau rūpi visiems tiems, kurie dirba su žmonėms savipagalvos srityje. Visada gali bandyti viską išsiaiškinti vienas. Eiti stačia galva per gyvenimą, brautis, ieškoti atsakymų, klysti, mokytis ir t.t… Arba gali pasirinkti kitokį, išmintingesnį kelią… Mokytis iš žmogaus, kuris jau yra susiduręs su tuo per ką eini tu.

Net ir patiems geriausiems reikia pagalbos. Dvasiniame kelyje tu neturi būti vienas. Aš ilgą laiką buvau vienas ir dėlto kentėjau. Keliaudamas vienas tu eini va bank, galbūt atpažinsi ženklus ir pasuksi teisingu keliu. Galbūt tu kažko nepastebėsi, nesuprasi ir užstrigsi metams arba dar ilgesniam laikotarpiui… Kalbu iš patirties. Kai mokytoja atėjo į mano gyvenimą, mano progresas iš stagnacijos perėjo į tolygų, kryptingą ir stabilų judėjimą link savo tikslo. Galiausiai ateina metas, kai mokytojo nebereikia, nes pats puikiai girdi sielą ir moki visa tai, ką tave mokė mokytojas. Bet kas aš toks, kad su tavimi kalbėčiau?

gabrielius gabuzis meditacijos specialistas

Labas! Aš Gabrielius

Aš esu intuityvus empatas. Tiems, kas pirmą kartą girdi šį žodį, jis reiškia, kad esu padidinto jautrumo žmogus. Gebu pajausti kitus ir pasakyti, kas dedasi jų pasaulyje… Nuo empato nieko nenuslėpsi, nes mes jaučiame žmogų labai intymiai…

Žinoma, negalima brautis į kito būtį, jį tyrinėti ar nuskaitinėti, kaip kokį daiktą, reikia gauti to žmogaus leidimą… Kitaip tai prieštarauja natūralumo ir dvasios principams.

Profesionaliai vedu sesijas jau 2 metai. Iki tol, daug praktikos buvo ir neprofesionalios.

O mano tikroji specialybė iš kurios uždirbu duona yra – rinkodara ir reklama, esu turėjęs keletą verslų praeityje, todėl puikiai suprantu ir šią sritį, nors tiesa pasakius, gyduolio praktikoje verslumas reikalingas tik minimaliai…

Gerai, užteks pagyrų. Iš esmės aš nemėgstu būti dėmesio centre, pasakoti apie save… Bet suprantu, kad kažką jums apie save reikia papasakoti… Hehe.

Žodis tiems, kurie neapsisprendę

Spėju, kad tarp jūsų bus daugelis, kuriems kirbės įvairūs klausimai… Ar aš pasiruošęs? Arba aš jau tiek nuveikiau, ko tu gali mane išmokyti? Hehe 😀

Noriu pasakyti, kad net jeigu ir jūs labai norėsite su manimi dirbti, negarantuoju, kad tam bus palankios sąlygos. Aš dirbu tik su tais žmonėmis, kur yra vedimas iš aukščiau dirbti. Daugeliui deja negaliu niekuo padėti. 

Galėčiau daug jums pasakoti, kaip ir ką mes darysime. Bet tam nėra prasmės, jeigu jaučiate impulsą su manimi dirbti užsiregistruokite, pabendrausime, jeigu ne, linkiu jums sėkmės. 

Žmonių Su Kuriais Dirbau Atsiliepimai

Saviugdos Mokytojo Mentorystė
Saviugdos Mokytojo Mentorystė
Saviugdos Mokytojo Mentorystė
Saviugdos Mokytojo Mentorystė
Saviugdos Mokytojo Mentorystė
Saviugdos Mokytojo Mentorystė

Registracija:

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept