Apie 

Savo kelionę į Tiesą pradėjau dar ankstivoje vaikystėje. Nuo ankstyvų dienų jaučiausiu kitoks, tuomet dar nežinojau, kas tai yra, bet jaučiau, kad kiti žmonės nemato to, ką matau aš. Iš pradažių man pavyko įsilieti mokykloje, buvau populiarus vaikis, tačiau vėliau patyriau atstumtį ir nebepritapau.

Neturėjau tikrų draugų, buvau vienas, jaučiau depresiją, kasdien reikdavo prisiversti eiti į pamokas ir vaidinti, kad viskas gerai. Tuomet ieškojau kaip išsilaisvinti ir įrodyti sau, kad esu kažkas ir kažką sugebu, nes kitų akyse buvau nevykėlis… Taip mano akys nukrypo į verslą ir saviugdą. 

Ėmiausi įvairiausiu aviantūrų, kuriom bandžiau užsidirbti, baigus mokyklą nestojau į universtetą, iškart ėjau dirbti pačius paprasčiausius ir nekvalifikuotus darbus. Čia atradau vieną iš pomegių, kuris leido susigrąžinti pasitikėjimą savimi.

Tai buvo flirtavimas su merginomis ir bandymas jas “suvilioti”. Čia man sekėsi ir mano draugai dažnai klausdavo mano patarimų, kaip daryti tą ir aną. Tuomet jaučiausiu laisvas, nepriklausomas ir laimingas. Dieną dirbdavau, vakarais linksmindavausi. Nors mano žinios buvo gan paviršutiniškos, pradėjau vesti konsultacijas vyrams ta pačia tema.

Vėliau įsidarbinau reklamos agentūroje ir pradėjau savo pažintį su marketingo sritimi. Čia man irgi sekėsi. Greit mokiausi ir netrukus buvau nepriklausomas specialistas, kuris turėjo savo klientus. Kai piniginiais poreikiais buvo pasirūpinta daugiausia laiko praleidau Tiesos paieškoms.

Tiesa man visada buvo svarbiausias dalykas. Aš visada turėjau deganti norą žinoti, kodėl pasaulis yra toks, koks yra, kaip viskas veikia, kaip veikiu aš…

Visada ekspermentuodavau su savo protu, jausmais, mityba ir kitais dalykais ieškodamas atsakymų. Bet viskas pasikeitė, kai atradau porą knygų, kurios patvirtino giliai manyje buvusia nuojautą. Viena iš tų knygų buvo Law Of One (Ra Material), neeisiu į detales apie ką ta knyga buvo, bet pasakysiu tik tiek, kad ji užvede mane ant kelio – tarnystės ir meilės kelio. Netrukus pradėjau jausti subtilias energijas ir kiekvieną akimirką jaučiau jog esu vedamas, kažkokios nematomos jėgos.

Šalia manęs įvyko spontaniški žmonių “išgyjimai”, gilus suvokimai, širdies atsivėrimai ir t.t… Aš pats mažai ką dariau, viskas tiesiog vyko per mane. Aš tik troškau padėti kitiems. Netrukus patyriau labai keista fenomeną susijungimą su savo dvasiniu aš, skirtingose tradicijose jį vadina vis kitaip – Atmanas, Aukštesnysis aš ir pnš… Šis susijungimas suteikia žmogui gebėjimą jausti pasaulį ir mąstyti šiek tiek kitaip, nei įprasta. Toks jausmas, kad žmogus pradeda matyti gilesnę pasaulio dimensiją, kur gali suvokti, kaip tokie dalykai kaip karma ir kiti dvasiniai konceptai egzistuoja ir veikia. 

Žinoma, buvau dar labai jaunas ir su šia dovana man užgulė didžiulė atsakomybė, kuri tuometu buvo per sunki mano pečiams. Išėjau iš balanso, pradėjau eksperimentuoti tamsos, kontrolės ir egoizmo kelyje. Netrukus atsirado įvairios ligos bei psichosomatiniai skausmai, kurių priežasties tuomet dar nesuvokiau.

Tuomet sekė ilgas depresijos periodas, kai buvau tokiam dugne, kad kasdieną reikėdavo per prievartą keltis iš lovos, nes nebuvo nei jėgų nei motyvacijos gyventi. Per visą šitą periodą teko porą kartų atsigulti į klinikų, psichiatrijos skyrių. Kai skausmai buvo labai dideli, dažnai nemiegodavau ne vieną o keletą parų, kol galiausiai prasidedavo panikos priepuoliai.

Viskas pasibaigė, kai galiausiai supratau mano ligų priežastį ir po truputį pradėjau gržįti į balansą, o kartu su juo grįžta ir romumo, tvirtumo, švelnios meilės bei lengvumo būsena.

Dabar esu kur kas išmintingesnis nei pradėjus savo tarnystės kelią. Dabar nebeturi karšlygiško noro gelbėti kitus, nes dažnu atveju nereikia nieko daryti, tarnystė jau yra buvime ir pagalba suteikiama nematomomis rankomis.

Sukūriau šį puslapį, nes per visą šį laiką susikaupė daug žinių, kuriomis noriu pasidalinti ir tikiu, kad jos gali užvesti ant kelio daugelį žmonių. Tai tiek apie mane. Jei nori žinoti, kad išleidžiu naują straipsnį arba kada organizuoju kokį nors susibūrimą, kviečiu tave prenumeruoti naujienlaiškį. 

Palaikom ryšį,

Gabrielius.

gabrielius gabuzis meditacijos specialistas

Gabrielius Anatta yra gyduolis, dvasinį gyvenimą propaguojantis, sąmoningumo mokytojas. 

Mylintis Išmintį tai tinklaraštis apie saviugdą, dvasinį tobulėjimą ir savirealizaciją.

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept