Greitas Ir Efektyvus Nerimo Sutrikimo Gydymas, Pirma Konsultacija Nemokama!

Ar dažnai užstringi mąstydamas apie negatyvius ateities scenarijus?

Mąstai, kad galbūt nieko nesugebi, tau niekas nepavyks… Arba galvoji, kas jeigu man, atsitiks kažkas blogo? Kas jeigu kažkas blogai su mano sveikata? Galbūt tau viskas juoda ir jautiesi depresyvus…

Galbūt nuo nerimo tau dreba kūnas, svaigsta galva, stipriai plaka širdis, išpila prakaitas, trūksta oro?

Visa tai labai nesunkiai galima išspręsti jau šiandien. Susiek dabar. Pirma sesija nemokama.

gabrielius gabuzis meditacijos specialistas

Labas! Aš Gabrielius

Prieš 6 metus aš išgyvenau baisų nerimą, panikos atakas ir nemigą. Kiekvieną naktį aš bijodavau eiti į lovą, nes bijojau, kad vėl neužmigsiu, ir mane ištiks dar viena panikos ataka. Aš bandžiau eiti pas terapeutus, bandžiau gerti psichotropinius vaistus, kuriuos man įsiūlė psichiatrai, bet niekas nepadėjo. Vaistai galbūt tik pablogino mano situaciją. Viskas pasikeitė, kai atradau  Brent Charleton sugalvotą 4 probleminių sričių matricą bei suvokiau, kad manyje buvę pojūčiai, nors ir nelabai malonūs, man nei kiek nebuvo kenksmingi, jie man negalėjo pakenkti. Po truputi supratus tai mano nerimas atlėgo.

Žmonių Su Kuriais Dirbau Atsiliepimai

Nerimas Konsultacija
Nerimas Konsultacija
Nerimas Konsultacija
Nerimas Konsultacija
Nerimas Konsultacija
Nerimas Konsultacija

Šiek Tiek Apie Nerimą Ir Kaip Jis Gydomas

Nerimas Konsultacija

Su Kokiais Sutrikimais Aš Dirbu? Ir Kokių Tipų Nerimas Egzsituoja.

Yra keletas pagrindinių nerimo sutrikimo tipų:

 1. Generalizuotas nerimo sutrikimas – tai nuolatinis nerimas ir jaudinimasis. Žmonės, kurie serga šiuo sutrikimu, jaudinasi dėl begalės dalykų – sveikatos, finansų, jie nuolatos jaučiasi taip, tarsi tuoj nutiks kažkas blogo. Neramumas, susierzinimas, raumenų tempimas, nesusikoncentravimas, miego sutrikimai ir bendras blogumo jausmas – tokie yra nerimo simptomai.
 2. Panika. Pasikartojantys panikos priepuoliai, kurių metu jausite tokius simptomus: prakaitavimas, drebuliai, oro trūkumas, jausmas, lyg springtumėte, pakilęs spaudimas, stiprus baimės jausmas. Tokie priepuoliai ištinka netikėtai ir žmonės, patiriantys tai, bijo pasikartojančių panikos priepuolių, dėl to pakeičia savo gyvenimo ritmą.
 3. Fobijos. Tai didelė specifinio dalyko (pvz.: gyvačių ar vorų) ar veiksmo (pvz.: skridimas lėktuvu) baimė.
 4. Socialinio nerimo sutrikimas / socialinė fobija (agorafobija). Žmonės, sergantys šiuo sutrikimu, bijo socialinių situacijų, kur gali pasijausti susigėdę ar teisiami. Jie dažnai jaudinasi būdami viešose erdvėse, nepasitiki savimi, bijo būti atstumti. Tokiems žmonės sunku susirasti draugų, jie vengia situacijų, kur reiktų bendrauti, iš anksto nerimauja dėl būsimo renginio, dažnai dreba, prakaituoja, juos pykina dėl buvimo viešoje erdvėje. Pasitikrink, gal tave kankina socialinis nerimas: socialinio nerimo testas.
 5. Obsesinis – kompulsinis sutrikimas. Užsispyrimas, nekontroliuojami jausmai bei mintys (manijos) ir rutina bei ritualai (prievartinis jausmas kažką daryti). Dažnai tai gali pasireikšti kaip nuolatinis rankų plovimas (noras išvengti bakterijų), ar nuolatinis darbo tikrinimas, kad jame nebūtų jokių klaidų.
 6. Potrauminio streso sindromas. Šis sutrikimas atsiranda po siaubingų fizinių ar emocinių išgyvenimų, tokių kaip stichinės nelaimės, avarijos ar nusikaltimai. Šio sindromo simptomai: nelaimės prisiminimai, košmarai, gąsdinančios mintys, lendančios į galvą net ir po kelių mėnesių ar metų po nelaimingo atsitikimo.

Aš dirbu su visais iš išvardytų.

Taip pat dirbų su psichologinėm traumom. Jeigu vaikystėje buvai gėdinamas, patyrei psichologinį ar fizinį smurtą ir dažnai jautiesi nesaugus aš galiu tau padėti.

Taip dirbu su depresija. Vos per kelias konsultacijas visiškai pašalinu depresijos simptomus ir paleidžiu žmogu vėl džiaugtis gyvenimu.

Ar Nerimas Ir Depresija Yra Susiję?

Nerimas ir depresija tarpusavyje nesusiję dalykai. Žmogus, kuris turi nerimą negali taip pat turėti ir depresiją. Nerimas yra suintensyvintas aktyvumas, čia mes turime per daug baimės emocijos. Kai tuo tarpu depresija yra visiškas emocijų prislopinimas. Depresyviam žmogui nesvarbu nei ką veikti, nei ką valgyti, nei kaip gyventi. Nerimaujančiam žmogui svarbi jo sveikata, jis pats ir artimieji. Dažnai netgi tai būna per daug svarbu.

Kodėl Yra Tiek Daug Nerimo Rūšių?

Iš esmės nerimo sutrikimas yra vienas ir jo klasifikacija nieko negali nei pridėti nei atimti. Klasifikavimas reikalingas psichiatrams, o paprastiems žmonėms ta klasifikacija nieko nepadeda.

Ar Normalu, Kad Jaučiu Įvairius Psichosomatinius Pojūčius?

Gerklės džiuvimas, galvos spaudimas, širdies permūšimas, galūnių tirpimas ir prakaitavimas, skrandžio sukimas, žarnyno problemos visa tai yra natūralus ir įprastiniai nerimo simptomai. Dėl to nei kiek nereikėtų pergyventi ar nerimauti. Jums tikrai nereikia kreiptis pas gydytojus ir išsityrinėti širdį, jūsų pojūčiai visiškai psichologiniai, ir visus šiuos nemalonius pojūčius nesunkiai galima išspręsti su mano metodika.

Kokie yra nerimo simptomai

Visi nerimo sutrikimai turi keletą bendrų simptomų:

 1. Panika, baimė 
 2. Miego problemos – nemiga, neramus miegas
 3. Negebėjimas susikaupti ir sukoncentruoti dėmesį
 4. Dažnas širdies plakimas ar skausmas krūtinėje
 5. Apsunkintas kvėpavimas, trūksta oro
 6. Nuovargis ir irzlumas
 7. Įsitempę raumenys
 8. Rankų ar kojų tirpimai, dilgčiojimai
 9. Galvos svaigimas
 10. Sunku kalbėti, džiūsta burna

Ar Su Manimi Yra Kažkas Netvarkoj? Ar Mane Ištiks Infarktas?

Ne su jumis tikrai nėra nieko netvarkoj. Jūs tikrai neišprotėsite ir negausite širdies smūgio. Esate sveikas žmogus, tiesiog turite nerimą, kuris gali dažnai sugadinti jūsų gyvenimo planus, bet tai nereiškia, kad esate psichiškai nestabilus ar nesveikas.

 

 

Keletas Priežasčių Dėl, Kurių Verta Dirbti Su Manimi

Greitis

Dirbant su manimi, tau prireiks vos keletos sesijų, kad iš tikrųjų pajustum pokytį. Skirtingai nei kiti terapeutai aš nesistengiu sukelti tau priklausomybę nuo manęs ar terapinio proceso, aš noriu, kad kuo greičiau atsistotum ant koju. Ir jeigu pasveikimas užtrunka mėnesius, tuomet aš blogai atlieku savo darbą.

Žmogiškumas

Kiekvienas klientas man primiausia yra žmogus. Todėl aš noriu sukurti kuo šiltesnį ir švelnesnį ryšį, pilną pagarbos ir atvirumo. Aš būsiu visiškai atviras su tavimi ir to pačio norėčiau iš tavęs. Kartu mes galime sukurti erdvę pilną TIKRUMO, kur galime nusimesti savo kaukes ir būti pilnai savimi. 

Kūrybiškumas

Kadangi nesu tradicinis psichologas ar psichoterapeutas nesu apribotas jokiom taisyklėm. Kiekvieną kartą susitikęs su klientu pirmiausia įsijaučiu į jį, ir laukiu ką pasakys mano intuiciją. Dažnai sprendimas yra daug arčiau nei mums atrodo ir apsikraudami įvairiasi nereikalingom procedūrom, mes tik atitoliname visa tai nuo mūsų.

Rezervuok Laiką Vizitui

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept