Klubas

Ar draugystė gali turėti kainą?

Kiek kainuoja tikrumas?

Dosnumas?

Nuoširdumas?

Autentiškumas?

Tam negali būti kainos.

Bet tik tyri, tai supranta. Ieškau tokių, tyrų žmonių, kurie nori tobulėti kartu. Noriu kurti bendruomenę, dvasinę bendruomenę. Kur galėtume palaikyti vienas kitą.

Nepardavinėsiu savęs. Nenoriu populiarumo. Ieškau to, ko negali nupirkti.

Mūsų visų šaukiasi siela, šaukiasi meilė.

Visą gyvenimą mes bandome ją atrasti. Bet ne visiems pavyksta, tik stipriausi ją randa. Svarbiausia nesustoti ieškoti.

Galime ieškoti drauge ir pasidalinti vienas su kitu tuo, ką jau esame atrade.

Todėl kviečiu į bendraminčių klubą.

Noriu dalintis savo žiniomis, noriu dalintis savo suvokimais, padėti kitiems. Bet deja negaliu dalintis tuo su bet kuo. Žmonės nėra pakankamai išmintingi, kad galėtu priimti mano meilę. Todėl labai griežtai atsirinksiu žmones, kuriuos priimsiu į šį ratą. Jeigu nori būti vienas jų. Užpildyk formą apačioje ir aš su tavimi susieksiu.

Kas įeina į susitikimus?

Klubas

susitikimai online

Klubas

Facebook grupė bendravimui.

Klubas

supervizija, saugumo užtikrinimas, grįžtamasis ryšys ir patarimai

Kokią naudą gausiu?

Klubas

Psichoterapijos pagrindai – emocinis savęs pažinimas.

Kad ir kokie mes nušvitę būtume, neišvengiamai susiduriame su sunkumais ir trigeriais gyvenime. Kažkas mums nepatinka, pykdo ir erzina mus, kažkas mus teisia ir nepriima. Kaip mes mokamės tvarkyti su šiom situacijom, kaip jose komunikuojam? Ar mokame neužsisklęsti, atpažinti savo jausmus ir juos iškomunikuoti kitai pusei?

Klubas

Ego ištirpdymas

Mūsų asmenybė ir identitetas yra tai brangiausias mūsų turtas ir tuo pačiu didžiausia našta. Dėl jos kyla visos problemos, bet be jo mes jaučiamės nesaugiai. Bet kas yra už asmenybės ribų? Kokie yra tavo savastis? Kaip gyventi savastyje kasdienybėje, ypač įtampoje ir sunkumuose?

Klubas

Somatinio judesio praktikos.

Kūnas, protas ir jausmai tarpusavyje susiję. Norint pilnai įvaldyti save reikia nepamiršti skirti dėmesio kūnui. Patyrinėsime įvairius pratimus, kurie skirti atpalaiduoti kūne susikaupusią įtampą bei kiekvienas įsivertinsime kurios mūsų kūno sirtys yra energetiškai užblokuotas ir reikalauja mūsų dėmesio.

Klubas

Psichoenergetinių centrų aktyvavimas.

Psichoenergetiniai centrai tiesiogiai nulemia mūsų sveikatą. Jeigu jie subalansuoti, stiprūs ir aktyvus mes jausime ramybę, galią, harmoniją ir pasitikėjimą savimi. Jeigu jie išėję iš rikiuotės prasideda ligos ir įvairios problemos.

Klubas

Objektyvumo arba emocinio neprieraišumo ugdymas.

Buda sakė: “Prisirišimas veda į kančią.” Ir jis buvo teisus, bet ką reiškia emocinis prisirišimas ir kaip jis susijęs su ego? Neprisirišimas tai nereiškia, kad tau pofik. Tai reiškia, kad tu objektyviai matai gyvenimą ir tavo požiūrio filtras yra neužterštas ego emocijomis.

Klubas

Etinio tyrumo ugdymas, periodinis atestavimas ir įsivertinimas.

Svarbiausia sąlygą dvasiniame tobulėjime yra etiškumo puoselėjimas. Dorumas, moralė ir etika yra tai, kas atveria širdį ir leidžia žmogui džiaugtis palaima.

Klubas

Kundalini Kėlimas.

Kuo labiau išsivystęs žmogus tuo aukščiau pakilusi jo kundalini energija. Įsivertinsime kurioje stadijoje esame dabar ir ko mums reikai, kad pereitume į sekantį lygį.

Klubas

Atsidavimo ugdymas.

Galutinis žingsnis dvasiniame augima yra atsidavimo Dievui/Gyvenimui/Visatai puoselėjimas. Jis padeda jausti ryšį su Visata ir leidžia ekstrasensoriniams gebėjimams pasiekti visiškai naują lygį.

Investicija

Kažkokia mainų forma bus, tačiau apie ją papasakosiu tik tai tiems, kurie praeis atranką.

Atranka yra iš dviejų etapų, anketa ir gyvas pokalbis.

Apie mane

Neturiu ką pasakyti apie save. Argi svarbu kas aš toks? Kokie mano pasiekimai, titulai, laimėjimai? Ar svarbu kaip aš prisistatysiu ar jeigu pasakysiu, kad sugebu tą ar aną tai jau pelnysiu tavo pagarbą? Visa tai žaidimai. Aš esu bevardis. Mėgstu vienatvę, vertinu išmintį. Manau tiek pakanka.

Atsiliepimai iš mano asmeninių gydymo sesijų:

Klubas
Klubas
Klubas
Klubas
Klubas
Klubas

Pasiruošęs pokyčiams?

Registruokis pirmam susitikimui apačioje

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept