Judejimas

Apie ką šis judėjimas?

Visiems tiems, kurie nori burtis į bendrą bendruomenę, kurti, dalintis gėriu, įsitraukti, kolaboruoti, eiti į gylį.

Mūsų visuomenė kenčia nuo konformizmo, nuo žmonių robotukų. Kurie viską daro metodiškai, sistemiškai, be kūrybos ar polėkio. Su robotukais pokalbiai visada būna apie nieką…

Jie mėgsta prisitaikėlišką elgesį, pasyvų esamos tvarkos, vyraujančių nuomonių, standartų, stereotipų, tradicijų priėmimą, savo nuomonės neturėjimą ar jos atsisakymą vardan pritapimo. Konformizmo požymiai: individualumo nebuvimas, standartiškumas, pasidavimas manipuliacijoms ir kita

Bet taip yra tik todėl, kad dauguma žmonių iš tikrųjų nėra Žmonės iš didžiosios Ž. Jie neturi dvasios… Tai skaudi žinutė, bet tai tiesa. Kai suprasi tai viskas palengvės daug labiau. Žmonės turintys dvasią ja rūpinasi, stengiasi būti dori, daryti gerą kitiems, nuolat tobulėti. Žmonės, kurie neturi to, gyvena pastoviam kognityviniam disonanse, kur jie negali pažiūrėti į tai, kas prieštarauja jų įsitikinimams. Kad ir kiek faktų jiems paskai, jie vis tiek laikosi įsikibę savo nuomonės. Be dvasiams reikia vedlio. Jie klausosi autoritetų. Televizoriaus, mokslininkų, radijo ir t.t… Jie negali mąstyti autonomiškai. Jie linkę paklusti.

Šitas judėjimas nėra skirtas skirtas tik tiems, kurie jau žino, kad turi dvasią ir ieško išėjimo iš Samsaros.

Visuomenę visada  keičia mažumos, bet jos turi būti vieningos, tik taip atsiranda pokytis.

Meilės revoliucija tai…

Tai apie sielos namus – širdį. Apie tyrumą, laisvę, sąmoningumą, bendrakūryba, savarankiškumą, orginalumą, džiaugsmą, nuoširdumą! 

Šio judėjimo tikslai:

 • kontribucija ir bendruomeniškumas, tikra, autentiška pagalba vieni kitiems,
 • reguliarūs gyvi susitikimai,
 • iškylančių problemų sprendimas,
 • ne priešiškas siekis pakeisti SISTEMĄ, o veikimas kartu su ja, ją gerinant,
 • gilinimasis į emocijas, jausmus ir dvasią.
 • puoselėjimas harmonijos tiek savy, tiek išorėje.
 • skatinamas būti savimi, ieškoti savo balso ir identiteto, nepritapti, o eiti savo keliu.
 • dalinimasis įvairiomis dvasinėmis praktikomis

Bendruomenė veikla vykdoma neatlygintinai. Bet tik nuo bendruomenės visuomenės indelio į ją, ji gali išsilaikyti.

 

Ką gauni užsiregistravęs?

 • prieigą prie nemokamos facebook grupės ir telegram grupės,
 • kas savaitinį naujienlaiškį su svarbiausiomis bendruomenės naujienomis,
 • turinį, mokymus, įrankius apie tai kaip tapti autonomiška, save išlaikančia, sąmoninga, mylinčia būtybę,
 • turinį apie kaip iš tikrųjų išeiti iš “matricos” ir kurti savo realybę sąmoningai.

Judejimas

 Apie mane

Esu rinkodarininkas, sąmoningas verslinikas ir dvasingumą savyje atradęs žmogus.

Nuo ankstyvų dienų jaučiausiu kitoks, tuomet dar nežinojau, kas tai yra, bet jaučiau, kad kiti žmonės nemato to, ką matau aš. Iš pradažių man pavyko įsilieti mokykloje, buvau populiarus vaikis, tačiau vėliau patyriau atstumtį ir nebepritapau.

Neturėjau tikrų draugų, buvau vienas, jaučiau depresiją, kasdien reikdavo prisiversti eiti į pamokas ir vaidinti, kad viskas gerai. Tuomet ieškojau kaip išsilaisvinti ir įrodyti sau, kad esu kažkas ir kažką sugebu, nes kitų akyse buvau nevykėlis… Taip mano akys nukrypo į verslą ir saviugdą. 

Ėmiausi įvairiausiu aviantūrų, kuriom bandžiau užsidirbti, baigus mokyklą nestojau į universtetą, iškart ėjau dirbti pačius paprasčiausius ir nekvalifikuotus darbus. Čia atradau vieną iš pomegių, kuris leido susigrąžinti pasitikėjimą savimi.

Įsidarbinau marketingo agentūroje, greit mokiausi ir netrukus buvau nepriklausomas specialistas, kuris turėjo savo klientus. Kai piniginiais poreikiais buvo pasirūpinta daugiausia laiko praleidau Tiesos paieškoms.

Tiesa man visada buvo svarbiausias dalykas. Aš visada turėjau deganti norą žinoti, kodėl pasaulis yra toks, koks yra, kaip viskas veikia, kaip veikiu aš…

Darydavau eksperimentaus, aiškinausi kaip viskas veikia. Atradau porą knygų, kurios patvirtino giliai manyje buvusia nuojautą. Viena iš tų knygų buvo Law Of One (Ra Material), neeisiu į detales apie ką ta knyga buvo, bet pasakysiu tik tiek, kad ji užvede mane ant kelio – meilės kelio. Netrukus pradėjau jausti subtilias energijas ir kiekvieną akimirką jaučiau jog esu vedamas, kažkokios nematomos jėgos.

Sukūriau šį puslapį, nes per visą šį laiką susikaupė daug žinių, kuriomis noriu pasidalinti ir tikiu, kad jos gali užvesti ant kelio daugelį žmonių. 

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept