Neįprasti Metodai Leidžiantys Atrasti Savo Tikrąją Prigimtį

Ar tai apskritai laikytina metodu? Ar tai praktika? Jeigu skaitei laiškus, tai žinai, kad aš nesu praktikų fanas. Taip viskam yra technika, bet esmė ne joje.

Reikalas tas, kad niekas tau negali suteikti “nušvitimo”. Tai lėtas procesas.

Aš galiu nurodyti tau žingsnius, tai kas suveikė man. Ir kas iš to? Tu man pasakysi: „NEVEIKIA!“ ir išvadinsi mane šarlatanu.

Neveikia, nes tu dar nesi pribrendęs šiam žingsniui. Arba turi atrasti viską savaip. Negali eiti jau pramintu keliu.

Ir visgi ar yra įmanoma patirti kažką daugiau nei šis materialus gyvenimas? Patirti gyvybę ir egzistenciją už savo kūno ribų? Taip! Bet tam tikrai neužtenka pabūti viename seminare ar perklausyti vieną knygą. Tam reikia kasdienio SIEKIMO, ATSIDAVIMO ir ŽINIŲ.

Kaip pasiekti išsilaisvinimą iš savo materialaus kūno? 

Tai paprasta, tu turi atverti savo širdies čakrą. Tai lėtas proceas, bet bent jau gali sužinoti, kaip jis vyksta ir galbūt kažkie jį pagreitinti.

Tu turi suprasti, kas yra tikra, besąlyginė, nekintanti ir amžina meilė / šviesa. Tai meilė, kuri nieko nereikalauja iš kitų. Ji neturi PRISIRIŠIMO. Duoti yra lengva. Bet paleisti prisirišimą yra sudėtingiausia dalis. Dažnai žmonės, duodami ir manydami, kad jie yra altruistai, kažko tikisi mainais. Šitas mūsų lūkestis yra toks gilus ir taip susietas su kūnu, kad jį nugalėti atrodo neįmanoma. Šitas lūkestis generuoja tavo karmą ir skausmingas pamokas, kurios reikalingos tam, kad tą karmą išeikvotum.

Bet kaip išlaikyti darbą? Šeimą, vaikus? Kaip gyventi? Nesijaudink. Visos pareigos lieka. Nieko neprivalai keisti. Tau viso labo reikia atsiverti meilei, akimirka po akimirkos. Ir ši  meilė tau parodys, ką daryti toje situacijoje. Tikslas nėra buvimas be pareigų ir atsakomybių, o atlikti jas be prieraišumo, komerciško ar pasipelnymu grįsto mąstymo – tuomet tu išliksi tyras.

Bet juk neįmanoma būti 100% altruistu, sakai tu. Taip, mūsų visuomenėje negali atiduoti kitiems visko, nes liksi basas. Bet užtenka būti bent jau 51% besirūpinančiu kitais ir 49% – savimi, ir tai jau leis po truputį širdžiai atsiverti. Bet kartais žmonės labai nuoširdžiai stengiasi būti altruistai, bet nieko neįvyksta. Taip yra todėl, kad reikia išvalyti ir apatinius energetinius centrus, o ne vien širdį.

Kodėl man taip sunku?

Iš pradžių mums gali pasirodyti, kad Dievas yra beširdis, jeigu leidžia pasauliui taip kentėti, jeigu leidžia mums taip kentėti. Juk mes praėjome tiek tamsos. Bet tai ir yra esmė. Mylėti šviesą yra lengva, nes ji pati yra meilė. Bet mylėti, kai tave skaudina, tai jau treniruotė. Mes turime suprasti, kad meilė yra besąlyginė. Ji egzistuoja nepriklausomai nuo to, kaip su ja elgiamasi. Mes ateiname į žemę norėdami šios meilės treniruotės. Pomirtiniame pasaulyje nėra tamsos, todėl ten negalime taip greitai sutvirtinti dvasinių raumenų.

Tiesa ta, kad tai, kas vyksta tavo gyvenime, tu pats ir suplanvai. Dažniausiai kuo stipresnė siela, tuo daugiau karmos ji pasirenka atiduoti per savo gyvenimą. O kas yra karma? Karma yra visos ne iki galo suprastos pamokos apie meilę. Jeigu praeitame gyvenime kažką apgaudinėjai, šitame siela pasirinks taisyti šį elgesį ir specialiai susikurs tokį gyvenimą, kur visada bus išnaudojama ir apgaudinėjama kitų. Tačiau jeigu ji išmoks atleisti ir pamilti tuos žmones, kurie jai kenkia, pamoka bus išmokta ir gyvenimas pasikeis. Taigi kuo labiau subrendusi siela, tuo intensyvesnį gyvenimą ji pasirenka, kad atiduotų skolas ir suprastų visas neišmoktas pamokas. Jeigu tau nesiseka, džiaukis – tu išgyveni savo negatyvią karmą! Svarbiausia yra išmokti reaguoti į tai teisingai, kad suprastumėte šias pamokas. Visi toksiški santykiai, visos tavo problemos yra karminės. Kai suprasi tai, viskas pasikeis!

Visata / Dievas tobulai kontroliuoja mūsų gyvenimą

Jeigu suprasi, kad žmonės, kurie tau kenkia, yra siųsti Visatos, tu nustosi juos kaltinti ir atsigręši į save. Jeigu suvokti, kad absoliučiai visus tavo gyvenimo įvykius kontroliuoja Aukštesnioji jėga, tu pradėsi ieškoti ženklų ir atsakymų. Taip, yra ir atsitiktinumų ar įvykių, kurie patys iš savęs nieko nereiškia. Tai, kad tavo kelią atsitiktinai perbėgo juoda katė, dažniausiai nieko nereiškia. Bet jeigu vyksta kažkoks svarbus įvykis tavo gyvenime ir staiga jo eigą sutrukdo bet koks gyvūnas, tai gali būti ir ženklas iš Visatos. Mūsų sielos gidai renkasi tuos apsireiškimo būdus, kurie verstų labiausiai susimąstyti. Kai žmogaus sąmonė atsiveria, komunikacijos būdų padaugėja. Problemos prasideda, kai mes negirdime tų ženklų. Tuomet jie pasireiškia per ligas ir sunkesnes formas.

Svarbiausia pamoka

Svarbu išmokti reaguoti į viską su meile. Bet tai įgyvendinti reikalingas gilus sielos gydymas. Reikia paleisti visas traumas, išvalyti energetinį kūną ir atverti širdies čakrą. Širdį atverti yra sudėtingiausia. Kai tai įgyvendiname, visa kita išeina daug lengviau. Širdis užsiblokuoja dėl kaupiamo streso, negatyvumo, savanaudiškumo, liūdesio, traumų – nuo disharmoningų emocijų.

Susitikimas su bendraminčiais ir gilus gijimas

Jeigu tau neužtenka vien teorijos, tu nori išeiti iš pirmo ir antro lygių (trūkumo ir lygybės) ir pereitį į trečiajį lygį (meilės davimą), kviečiu tave į 3 dienų stovyklą. Joje užsiimsime įvairiais pratimais, keisime savo sąmonės būseną per šokį, dainavimą, terapiją bei fizinį kontaktą. Mokysimės padaryti savo sąmonę subtilesnę ir gilesnę bei išsivalysime nuo visų tamsių energijų. Čia bus daug terapinio darbo. Noriu, kad tu išmoktum nereaguoti į gyvenimo iššūkius iš trūkumo būsenos ir pilnai taptum savo gyvenimo valdovu, o ne aplinkybių įkaitu.

Nepažadu, kad tau pavyks atverti širdį tai priklausys nuo to ar jau esi padaręs įžanginį darbą. Šiose stovyklose mes mokysimės pačių pagrindų ir jeigu juos suprasti, tuomet širdis su laiku atsivers savaime!

Svarbiausia yra tai, kad susitiksi su tokiais pačiais gijimo, laisvės ir Tiesos siekiančiais žmonėmis. Grupinė energija savaime išjudina viską.

Kas vyks?

 • Mokysimės meilės alchemijos, kaip skausmą, tamsą, depresiją, liūdesį ir diskomfortą transformuoti į meilę.
 • Kaip nepriimti kito žmonių negatyvo, nukreipto į tave asmeniškai.
 • Kaip išlaikyti ramybę, net jeigu tave kažkas itin trigerina / dirgina.
 • Kaip išjausti ir paleisti emocijas jų neužspaudžiant.
 • Kaip gyventi gyvenimą ne iš proto ir teorijų, o iš širdies.
 • Kaip duoti, bet neprasti savęs.
 • Kaip rūpintis kitais, bet nelikti išnaudojamu.
 • Kokią rolę turi pinigai ir kaip juos inkorporuoti į dvasinį gyvenimą.
 • Kas yra intuicija ir kaip ja naudotis.
 • Spręsime problemas ir klausimus iš mūsų gyvenimo.
 • Kursime saugią erdvę būti.
 • Mokysimės girdėti ir klausytis tylos.
 • Mokysimės priimti save ir kitus tokius, kokie esame.
 • Dirbsime su energetiniu kūnu.
 • Valgysime sveiką augalinės kilmės maistą.
 • Stovyklausime gamtoje prie ežero.
 • Valgysime augalinės kilmės maistą.

Vieta

Informacija apie retritus

Garantija

Jeigu liksi nusivylęs patirtimi, gali susigrąžinti pinigus per 30 dienų.

Kaina, laikas, vietas ir registracija

 Detalesnė informacija apie kainas ir datas yra pateikiama tik užsiregistravusiems žmonėms. Ačiū.

[tcb-script]var d=document,w=”https://tally.so/widgets/embed.js”,v=function(){“undefined”!=typeof Tally?Tally.loadEmbeds():d.querySelectorAll(“iframe[data-tally-src]:not([src])”).forEach((function(e){e.src=e.dataset.tallySrc}))};if(“undefined”!=typeof Tally)v();else if(d.querySelector(‘script[src=”‘+w+'”]’)==null){var s=d.createElement(“script”);s.src=w,s.onload=v,s.onerror=v,d.body.appendChild(s);}[/tcb-script]

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept