4.7 9 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
20 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Modesta
Modesta
10 months ago

Dėkoju 🙏 žinojimas išlaisvina🙏

Milda
Milda
10 months ago

Sveikas 🙂 . Labai įdėmiai išklausiau, kiekvienas žodis manyje rezonavo širdies dažniu ir man suteikė aiškumo. Pati aktyviai domiuosi visu tuo, renku informaciją, aiškinuosi kas ir kaip. Labai patiko, norėčiau dar daugiau 🙂 . Ačiū Tau, kad daliniesi!

Gerda
Gerda
10 months ago

Patiko ačiū❤️

Kornelija
Kornelija
10 months ago

Sunku klausytis, kai kalbantysis turi kalbos ir tarimo trūkumų, siūlyčiau kreiptis pas logopedą. Sėkmės.

Ramona
Ramona
10 months ago

Labai įdomu, sutinku su Jumis, labai norėtūsi pasiekti tą trečiąjį lygį. Būtų įdomu išgirsti tęsinį. Be to pritaikyti tai ir gyvenime, nes žinios lieka žiniomis, jei patys nieko nedarome ir nekeičiame savęs. Ačiū,kad dalinatės 🙂

Arminas Dastikas
10 months ago

Man patiko. Nepavadinčiau to knyga, greičiau įžanga į knygą. Arba pradžių pradžia. Su daugybe tezių pasakutų turiu sutikti 🙂 ačiū už galimybę apmąstyti, stabtelti. Nuoširdumas ir kūrybinis pradas yra tai ko ieško kiekvienas kūrėjas. Neseniai viską mečiau, kad pradėčiau daryti tai kas man iš ties patinka. Galite užmesti akį. Nieko nereiks pirkti ar ką smagu išgirsti nuomonę, nes galvoje buvo dsug abejonių. Esu pradžių pradžioje. Noriu, tiesiog kurti. https://www.behance.net/Rockncolors

P. S. Lauksiu tęsinio.

Last edited 10 months ago by Arminas Dastikas
Domantas
Domantas
10 months ago

labai koncentruota knyga. Supratau kad per daug bandau gilintis į kito žmogaus problemas.
Esate teisus svarbiausia išmokti patikti pats sau ir būti geresne savo versija nei buvau vakar. Jūsu labai geros įžvalgos apie sąmoningumo lygius. Tiesa svarbiausia niekada nesmerki kito o juo labiau savęs. Taip tiesa mes atsiradome šioja žemėje dėl aukštesnių vertybių nei pav. Pinigai. Taip pilnatve galime patirti tik tuomet kai atsiverame ir tampame šiek tiek pažeidžiami….

Niekuomet nesustokite jūs darote nuostabius dalykus kad dalinates.
Tikiu kad šie dalykai pakeis daugelio suvokima.

Mano asmeniškai truko dėkingumo praktikos. Nes išties gana sudėtinga prisiminti visus dienos įvikiu ir padėkoti sau ir visatai kad jie nutiko mano gyvenime.
Ačiu jums. Niekuomet nesustokite nes vienintelis kas gali jus sustabdyti tai tik jūs pats save.

Erika
Erika
10 months ago

Viskas labai teisingai išdėstyta😊 pirmame lygije pabuvoję,bando išpirkti trečiuoju,tai ateina su branda.Šioje audio knygoje mačiau save,kuri išpirkinėja karminius dalykus,duodama be laukimo atgal,bet užstrigusi antrame bijanti siekti daugiau už savojo horizonto.
Ačiū.Lauksime tęsinio.

Rama😇
Rama😇
10 months ago

Labas, šauniai susiklausė, tas trečias lygis man saviausias, labai faina kai suklystat kalbėdamas, tada jaučiasi nuoširdumas🫶

Augustina
Augustina
10 months ago

Super knyga

Justina
Justina
10 months ago

Ačiū. Turinys įdomus. Man surezonavo. Norėčiau plačiau išgirsti šia tematika. Ačiū.

Daina
Daina
10 months ago

Ačiū! Toks taškų padėliojimas ant “i” 🙂 tik dar viena mintis man sukasi galvoje: ar būdami viename lygmenyje, kartais gali išlįsti ir kitų lygių elgesys/reakcijos?

Milda
Milda
10 months ago

Tai taip išeina, kad neįmanoma visiškai išsivalyti nuo žemesnių lygmenų? 🙂

Laima
Laima
10 months ago

Ačiū,buvo idomu👍

Inesa
Inesa
10 months ago

Puikiai. Atsirado daugiau aiškumo. Norėčiau tęsinio 🤗

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept