Tavo audio knyga, bus tavo el. pašte už 15min. kol lauki turiu tau pasiūlymą…👇

Kaip Transformuoti Negatyvius Jausmus Į Meilę, Nustoti Gyventi Nerime Ir Atgauti Vidinę Ramybę Bei Stabilumą

 

SPECIALUS PASIŪLYMAS ATĖJUSIEMS TIK IŠ FACEBOOK IR INSTAGRAM ŽMONĖM.

 IMielas drauge,

Ar norėtum sužinoti ką reiškia būti savimi,

be nuolaidžiavimų ir kompromisų, be baimės būti astumtam ar nesuprastam taip, kad galėtum pilnai atskleisti savo potencialą!

Sukurti klestinčią karjerą, pritraukti tinkamą partnerį, atrasti gilias draugystes, ar tiesiog mėgautis vidiniu džiaugsmu, kuris ateina kai kasdieną išlieki ištikimas sau ir dirbi ties savo tikslais…

Jeigu taip, tuomet šitas laiškas yra galbūt pats svarbiausias, kurį kada nors skaitysi…

 

 

PRAŠAU, TIK NE DAR VIENAS GURU APIE GAUSĄ IR MANIFESTACIJĄ…

Ačiū

Turbūt jau matei tūkstnačius postų apie gyduolius, ekstrasensus, koučerius, psichologus ir dar bala žino kokius guru, kurie siūlau tau savo paslaugas, hehe.

Tai gi aš nekelsiu tau nuobodulio pasakodamas kaip aš galiu padėti tau…

Turbūt jau žinai, kad turi traumų, blokų, stabdžių, kažkur esi užstrigęs ir t.t…

Galbūt dėlto net gi jautiesi prastesnis už kitus, galbūt jauti gėdą ar kaltę…

Galbūt manai, kad jau pavėlavai į laimės traukinį, nes esi vyresnio amžiaus…

Turbūt jau girdėjai, kad tu pats kuri savo realybę mintimis…

Galbūt jau net gi buvai keletoje paskaitų apie tai…

Bet kažkaip be paviršinio pokyčio nepatyrei didesnio proveržio…

Esmė tame, kad daugelis tų gurų yra teisus teorijoje, bet praktika yra kiek kitokia.

Gausa, manifestacija, aukštos vibracijos yra greitas būdas išpopuliarėti, nes visi visuomenė nori šitų dalykų… Parodyk bent viena kuris atsisakytų, kad pinigai manifestuotūsi tiesiog iš oro.

Bet esmė tame, kad tai negali būti tavo pabėgimo nuo realybės strategija…

 

Tu negali nuneigti savo problemų.

Kad ir kiek galvosi pozityviai, skraidysi padebesiais, kalbėsiesi su archangelais, čianelinsi plaediečius ir acturiansus ar galvosi apie gausą, tai nepanaikins tavo problemų.

Tol, kol bijosi pažiūrėti skausmui į akis niekas nesikeis…

Dar viena praktika, dar vienas naujas metodas, dar viena nauja spindintinti technika neišgelbės tavęs, jeigu neišmoksi tiesiog būti vienas kambaryje su savo skausmu nesigriebiant kažkokio būdo pabėgti nuo jo.

Praktikos ir technikos išminties nesuteikia! Ją suteikia tik patirtis susiduriant su didžiuoliais iššūkiais ir sugebant juos išgyventi… Tai suteikia pasitikėjimą ir galią sielai! Tai suteikia nemirtingumą ir atpalaiduoja nuo ego!

Skausmas tavęs negali sužeisti, jeigu suvoki savo tikrą trancendentinę prigimtį, tu nesi materialus kūnas ar protas! Tik skausmas, tau leis ištirpdyti visus prisirišimus prie ego, kad pagaliau būtum laisvas ir Dieviškas!

Bet tu neturi eiti per visa tai vienas…

 

Labas čia, aš, mažasis Gabrielius. Hehe.

Ačiū

 

Noriu, kad susipažintum su mažuoju manimi.

Tu irgi tokį turi. Štai jis, viršuje! Koks meilybė ar ne? Hehe. Tu taip pat esi toks pats fainas! 

Visi savyje turim po mažą, fainą vaikiuzą. Tik dažnai mes tai pamirštame, prisidarom įvairių bėdų… Bet mes dėlto nekalti niekas mūsų nemokė, kad turime rūpintis savo vidiniu vaiku.

Jeigu nesi užmezgęs ryšio su savo vaiku… Greičiausiai jis yra išsigandęs, sugniuždytas gyvenimo ir visų sunkumų, kuriuos patyrei. Jis vis dar įsiskaudinęs dėlto, kad įvyko praeityje. Jis vienišas ir nesuprastas. Jis įsižeidęs. Jis bijo ir nepasitiki žmonėmis. Jis pilnas skausmo… Jis turi tiek skausmo, kad tu visiškai jį atstumiai ir pamiršai, nes tau per skaudu prisminti savo vaiką… Bet jam nuo to tik dar labiau skauda…

Tai, kaip užbaigti šitą agoniją?

Tik atsigręžiant į savo vaiką ir jo skausmą… Tik apakabinant jį ir pasakant, kad daugiau niekada jo nepaleisi…

Tik pasakant, kad liksi ištikimas jam ir daugiau niekada neišduosi jo tyros širdies!

Laverne And GIF - Laverne And Shirley GIFs

Turbūt tau jau geriau…

Bet darbas dar nesibaigė. Aš tau siųsiu daug būdų kaip susidraugauti su savo vaiku ir tai tau padės gyti… Bet įprastai to neužtenka.

Aš jau ilgai dirbų saviugdos srityje ir konsultuoju įvairius žmones. Ir pastebėjau vieną esminę vietą. Tik tai tie, kurie jau turi sparnus, gali išmokti skristi, jeigu juos pamokai keletos paprastų technikų. Jie jau turi dalelę išminties ir introspekcijos… Jiems daug nereikia. Su tokiais žmonėmis tu esi kaip lygius su lygiu…

Bet deja dauguma žmonių neturi introspekcijos, kantrybės, atjautos ir savianalizės įgūdžių. Būti vieniems jiems tikras pragaras. Todėl pačios technikos jiems nesuteikia jokio pokyčio, apart paviršinio kosmetinio pokyčio…

Didžiajai daugumai reikia mokytis gilios introspekcijos ir kontempliacijos meno. Tu galvoti apie tai ne ką tu mąstai… O kaip tu tai darai… Tai meta požiūrio kampas… Turi atsekti tendencijas į ką tavo mąstymas linksta, kaip tu darai. Ar tu esi hyperaktyvus ar hyperpasyvus? Ar nekantrus? Ar orientuotas į pasiekimus ar į komfortą ir t.t… Turi stebėti ir analizuoti savo mąstymą dienos egoje. Čia mes atsiriame į įpročius.

 

Realus pokytis ateina tik per gyvensenos pokytį!

Pokytis ateina tik per sveiką gyvenseną. Žinoma, kad tai pasiekti pirmiausia reikia pašalinti blokus ir traumas bei atstatyti savigarba, tačiau tuo darbas nesibaigia, mes turime išmokti subalansuoti gyvenseną, integruoti jau turimas žinias, daugelis mokymų visiškai ignoruoja šią sritį.

Tu gali pašalinti vieną ar kitą bloką, tačiau jeigu tavo bendras mąstymas išliks impulsyvus, tu susidursi su panašiomis problemomis.

Jeigu tu esi smalsus intelektualas lažinuosi, kad tau trūksta įsižeminimo ir kai eini į gilias energetines praktikas, jos tave dar labiau išskraidina, tu žaloji save, nors iš jausmo tau tai ir patinka. Daug naudingiau būtų užsiimti sąmoninga kūno judesio praktika ir sportu ar pakabinti medį. Aš tik visai neseniai supratau savo gyvenime įpročių, pastovaus rėžimo ir sveikos gyvensenos svarbą bei iš kart pastebėjau didžiulius pokyčius…

Jeigu aš esu nekantrus ir iš savo impulsyvumo ir emocionalumo linkęs į perdegimą, nes, tarkim, vakare mane užburia kokia nors idėja ir tuomet aš pradedu kažką daryti ir vėliau nemiegu naktį. Jeigu aš nepastebiu šitos savo savybės, aš galiu spręsti kiek nori traumų ir turėti tas pačias problemas…

 

Noriu pristatyti tau gilios introspekcijos mini kursą…

Garantuoju, kad niekur kitur nerasi mano pateikiamos informacijos, nes aš ją sugalvojau pats. Šis kursas tai mano daugelio metu darbo su žmonėmis produktas. Jį specialiai sukūriau pradinukui, kuris nori patirti pokytį greitai. Labai greito pokyčio čia nebus. Tačiau garantuoju, kad jeigu atliksite pratimus, sužinosite, labai daug apie save ir pamatysite savo aklasias vietas, kurių anksčiau nematėte.

Šis kursas susideda iš 3 modulių:

 1. Nuovokos
 2. Supratimo
 3. Pritaikymo

Nuovokos modulyje mes aiškinamės į klausimą kas?

 • Kas yra energija, tekmė ir kodėl ji nuolat nori judėti?
 • Kodėl bet kokia neišpręsta trauma yra du konfliktuojantys įsitikinimai/jausmai ir kaip jie sukuria blokus energetiniame kūne?
 • Kaip energetinis kūnas veikia?
 • Traumų/žaidų žemėlapiai?
 • 3 tipų įsitikinimai.
 • Kaip atrodo konfliktuojančių įsitikinimų komunikacija (pasyvus agresyvumas, kaltinimai ir gėdinimai)?

Supratimo modulyje atsakome į klausimus kaip? Jis susideda iš vienos technikos, kurį padeda išspręsti jausmines situacijas ir konfliktuojančius įsitikinimus. Kertiniai šios technikos žingsniai yra stebėjimas, įvardijimas ir priėmimas.

Galiausiai pritaikymo modulyje, atsakome į klausimus kodėl ir kas jeigu? Čia yra pagrindinis kuros modulis. Čia bus daug pratimų, trumpas asmenybės testas, tam tikri klausimai, kurie pradės geriau pažinti save. Iš karto pasakau, kad kurse reikės dirbti, rašyti, galvoti, stebėti save. Jeigu tiesiog perklausysi video ir nedarysi jokių namų darbų nieko nevyks.

Ačiū
Ačiū

ATSILIEPIMAI

 

Ar prisiimsi atsakomybę už savo galią?

Vienas dalykas yra kaip papūgai kartoti frazes “aš manifestuoju savo realybe”, viskas yra vibracija, aš gyvenu gausoje, gėryje ir lengvume… Ir nesiimti jokių veiksmų, kad iš tikrųjų pakeisti savo gyvenimą.

Taip gyvena dauguma žmonių. Meluodami sau. Sakydami, kad jiems užtenka šito uždarbio, tokių santykių, tokio gyvenimo…

Bet mes visi žinome, kad tai yra melas.

Žinau, kad tau gali būti sunku. Tau nusvyra rankos. Tu nežinai ką daryti… Esi pasimetęs… Yra 100 mokytojų, kurie siūlo savo paslaugas… Ir tu nežinai kuo pasitikėti… Tu nežinai ar gali pasitikėti savimi…

Spėju, kad nepriimi savęs negražaus, susitepūsio, klystančio, netobulo, meluojančio ir apgaudinėjančio… Silpno…

O, kas jei pasakysiu, kad tavo didžiausios dovanos yra už tavo silpnumo ir skausmo? Už pažeidžiamumo? Už bliovimo ir ašarų? Kas jei pasakysiu tavo pati įspūdingiausia sekmė yra ten…

Žinau, tu esi prisiklausęs daug teorijų. Turi daryti tą ar aną. Būti šiame momente. Negalvoti. Kartoti pozityvias afrimacijas. Medituoti. Keltis anksti ryte… Ir t.t…

Matai, daugelis žmonių ateina su noru tapti GERIAUSIA SAVO VERSIJA. Bet jie pamiršta tą versiją, kuri jau yra giliai viduje. Tą gležną vaikiūzą, kuris yra viduje. Kiek laiko praleidi dienoje su savo vidiniu vaiku? Su savo meilės centru?

Ar apkabini ji prieš eidamas į darbą? Ar pagalvoji, kas jam geriausia?

Tau nereikia savęs keisti. Tai gynybinė reakcija, tau reikia priimti tai, kas yra giliai viduje.

Kol gyveni NEMEILĖJE, GERESNIS GYVENIMAS TIESIOG NEĮMANOMAS

 

Daugėlis dalykų yra tiesiog nepasiekiami tau tol, kol nemyli savęs. Tu tiesiog, jautiesi nevertas geresnės realybės, todėl gausi prastą jos versiją. Ir greičiausiai išdidžiai sakysi tai MANO gyvenimas ir MANO versija, aš ir nenoriu kitokios! Ir tuomet piktai ir su kartėliu žvelgsi į žmones, kuriems sekasi labiau nei tau ir galvosi, kad jie BLOGI! 

Bent jau taip darydavau aš anksčiau. Kaltindavau kitus dėl visko ir maniau, kad esu šventasis, daug labiau pažengęs nei kiti…

BET GERESNIS GYVENIMAS YRA PASIEKIAMAS RANKA. IR TAM REIKIA TIK VIENO, PAŽVELGTI GILIAI Į SAVE IR TRANSFORMUOTI NEGATYVIUS ĮSITIKINIMUS ir SAVO GYVENIMĄ. IR TUOMET DALYKAI PRADEDA VYKTI. TIKRAI!

Šita žinute gali tave arba išlaisvinti ir suteikti sparnus. Arba gali tapti labiausiai gniuždanti Tiesa, nes daugiau negali kaltinti aplinkos, valdžios ar kitų žmonių dėl savo nesekmių… Negali nurašyti nerimo ir depresijos vaikystės traumom ir pasąmonei. Nes viskas yra tavo rankose.

Pasirinkimas

Osprey Dream: The Matrix - Blue Pill or Red Pill?

Dabar tu turi pasirinkimą, lyg Neo, matricoje. Gali paiimti mėlyna piliulę, pamiršti, kad skaitei šitą tekstą ir klausei mano audio įrašą ir grįžti į savo normalia egzistenciją bei toliau ignoruoti savo potencialą ir visus sielos gebėjimus, kurie nori per tave pasireikšti.

Arba gali pasirinkti raudoną piliulę – 60 minučių pokalbį apie tavo gyvenimą… Leistis kartu su manimi į magijos ir stebuklų šalį…

⛔BET PIRMA, SVARBUS PERSPĖJIMAS!!⛔

Prieš leidžiantis tolyn, noriu pasakyti šį tą itin svarbaus

Neikit pas mane jei:

 • Norite spresti simptomus, o ne šaknis.
 • Jei nesuprantate, kad jūsų ligos nėra atsitiktinės, o siejasi su jūsų sielos keliu.
 • Jeigu nenorite keistis.
 • Jeigu norite išpręsti problemą, nekeičiant gyvenimo.

Ateikite jei:

 • Jeigu nemylite savęs, bet darote viską dėl kitų.
 • Jeigu neatrandate autentiškumo.
 • Jeigu jūsų vidinis vaikas yra nustumtas į pasąmonę.
 • Jeigu norite komunikuoti iš švelnios meiles, bet jums pavyksta išgauti tik šaižią, neorganišką, ne itin subtilią kalbą ir jums dėlto gėda.
 • Jeigu bijote kančios, pykstate ant jos arba Dievo, gyvenimo.
 • Jeigu nemokate išreikšti savo jausmų.
 • Jeigu nemokate spręsti konfliktų, jų vengiate
 • Jeigu bijote pykčio ar kitų emocijų.
 • Jeigu jums truksta nuolankumo.
 • Jeigu nuolat norite būti teisus.

  KAS VYKS POKALBIO METU?

  Per 60 min. video pokalbį tu:

  ✔️ suvoksi realų savo gyvenimo paveikslą, tu suprasi, kodėl tavo gyvenime vyksta vieni ar kiti dalykai, ir kur yra problemų šaknys, ir kaip jas spręsti. Ir aš nepasakysiu to tau tiesiogiai. Tu turėsi tai išsišaikinti pats, jeigu esi tam pasiruošęs. Žinoma, aš užvesiu ant kelio. 

  Kartu mes aiškinsimės, kur esi represavęs save, kur esi sukūręs negatyvius įsitikinimus, kurie tau trugdo tobulėti. Jeigu jautiesi įstrigęs, pasimetęs, jeigu jauti, kad gyvenimas bėga ir tu jo negali pasivyti, kad visiems sekasi, o tu lieki užribyje, jeigu jauti, kad ieškai, bet vis dar nerandi to kažko magiško, kas apjungtų visą tavo gyvenimo patirtį ir suteiktų atsakymus, ši proga yra kaip tik tau.

  Mano sesijos nėra apie sėkmę, pinigus ir gausą. Mano sesijos apie atvirą introspekciją. Apie tikrus tavo NORUS, klausimus ir augimą. Daugelis žmonių, tiesiog, aklai nori to, ko nori kiti, nepagalvodami, ko nori jų siela. Jau dabar tau galiu pasakyti, kad bus nepatogu, nes aš stumsiu tave daryti tai, ko tu labiausiai vengi. Žinoma, be prievartos, bet stumsiu.

   

  Kiek gali kainuoti toks pokalbis?

  Įvadinė pirma konsultacija daroma už auką.

  Negana to, rezervuodamas laiką dabar, tu gausi papildomai šiuos bonusus:

   

  👑Bonusas Nr. 1

  5 dažniausių limituojančių įsitiknimų schema. Tai yra mažai kam žinoma lentelė, kurioje tu gali identifikuoti beveik bet kokią savo psichologinę problemą ir ją išspręsti. Pagridinės 5 probleminės sritys yra:

  • vertė;
  • saugumas;
  • tobulumas;
  • poreikiai
  • Ir energija.

  Garantuoju, kad bet kuri tavo gyvenimo problema telpa į vieną iš šių sričių, ir ši lentelė gali tau padėti. Jeigu turi nuoskaudų, jeigu kažko vengi savo gyvenime, jeigu atidėlioji tam tikras veiklas, jeigu neturi motyvacijos ar negali kažko atlikti, ši lentelė yra tavo išsigelbėjimas. Ji gali padėti  išsiaiškinti giliai tavyje slipinti bloką, kuris neleidžia padaryti vieno ar kito dalyko, ir jį pašalinti.

  👑 Bonusas Nr. 2

  Kario energijos meditacija. Yra dviejų tipų žmonės, žmonės, kurie siekia, kol pasiekiai ir žmones, kurie randa pasiteisinimų kažko nedaryti. Kario energijos meditacija padės tau kasdiena pasiruošti dienai ir daryti tai, kas iš tikrųjų sunku, bet be galo naudinga tavo sielai.

  Magiška Garantija

  Jei po susitikimo jausiesi taip, lyg aš iššvaisčiau tavo laiką, aš ne tik grąžinsiu tau pinigus, kuriuos sumokėjai, bet papildomai pridėsiu saldainių arba tinginio.

  Bet kur čia kabliukas, klausi tu?

  Aš tiesiog naivus ir kvailas. Va kur kabliukas 😀 Ir man patinka stebinti kitus.

  Taigi jeigu nori sudalyvauti mano konsultacijoje, spausk žemiau esantį mygtuką, atsakyk į klausimus, ir aš su tavimi susieksiu 🙂

  Apie mane

  Visiškai nesvarbu, kas toks esu. Aš – niekas. Esu čia tam, kad atlikčiau savo pareigą, kuri yra dalintis tuo, ką žinau ir sukaupiau. Nuo mažens jaučiau, kad yra kažkas daugiau, nei mato akys ir leidžia paliesti pirštai. Visada mane domino mistika ir kosmoso platybės.

   

  We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
  Accept