15-likos Gyvenimas Atėmę Iš Manęs Vyriškumą Ir 23-ijų Aš Jį Susigrąžinau

Kaip keli įvykiai amžiams pakeitė mano gyvenimą

Tai istorija apie geriausią mano gyvenimo mokytoją: skausmą. Skausmas sunaikino mane, sugriovė viską, kuom tikėjau, ir kai jau buvau praradęs viltį, jis suteikė man antrą šansą į gyvenimą, leido man atgimti iš naujo.

Aš visada norėjau būti kažkuo.

Kažkuo svarbiu, ypatingu, produktyviu, sėkmingu, trokštamu.

Aš nuolat kovojau su savimi. Nuolat bandžiau įveikti save.

Viskas prasidėjo, kai man buvo penkiolika ar šešiolika. Tuomet aš buvau jaunas, populiarus vaikis. Turėjau gerą humoro jausmą, krėsdavau išdaigas mokykloje, todėl pelniau savo bendraamžių pagarbą.

Tačiau netrukus viskas pasikeitė.

Lemtingas Vakaras

Atėjo laikas, kai mes su draugais ėmėme rūkyti žolę, nes sužinojome, iš kur jos gauti. Tai buvo viena tų dienų, kai tiesiog lengvabūdiškai pūtėme dūmus kažkokioje penkiaaukščio laiptinėje.

Tą kartą žolė buvo labai stipri ir beveik visi padauginome.

Visgi buvo viena problema: aš už poros minučių turėjau keliauti į kažkokį renginį su šeima.

Tik įsėdęs į mašiną, pajaučiau, jog mane pykina. Tėtis pastebėjo, kad esu apsinešęs. Netrukus mane suvimdė. Tuomet pasakiau tėvams, kad padauginau žolės.

Buvo daug dramos, bet galiausiai mane nuvežė pas senelius ir paliko blaivytis, o patys išvažiavo į renginį.

Tačiau visas istorijos įkarštis tik prasideda…

Mano tėvai buvo labai gudrūs, jie žinojo, su kokiais draugais leidžiu laiką jie perskaitė mano susirašinėjimus ir sukūrė istoriją, kaip viskas buvo.

Jie netgi išgalvojo adresus, kur mes buvome (mes patys nežinojome, kur buvome), ir paskleidė šią žinią mano draugų tėvams.

Žinoma, tėvai sukėlė skandalą savo vaikams. Esmė ta, jog mano draugai pamanė, kad aš juos išdaviau ir viską papasakojau savo tėvams, nors to ir nebuvo. Tą dieną nuo manęs nusisuko ne tik draugai, bet ir mergina su kuria rezgiau santykius.

 

Mano Didžiausias Nuopolis. Aš Tampu “Išdaviku”

Aš gavau naują pravardę – išdavikas. Kadangi buvau populiarus vaikis tarp bendramžių ir gyvenau mažam miestelyje, Jonavoje, kur visi visus pažįsta, žinia greitai pasklido.

Netrukus visi žinojo, kad esu “ožys” arba “kaziolas” ir išdaviau savo draugus.

Po to įvykio mokykloje niekas nebežiūrėjo man į akis, nenorėjo su manimi sveikintis. Į mane žvelgė kaip į šliužą, kuris turėjo būti sutryptas.

Tiesa niekam nebuvo įdomi. Mane nuteisė. Aš palūžau ir į mano gyvenimą pasibeldė depresija.

Tapau vienišas. Mokykloje vaidinau, kad man viskas gerai ir kad turiu draugų, turiu ką veikti, nors pertraukų metu visada likdavau vienas.

Mane užplūdo beviltiškumas. Ėmiau ieškoti išeities. Norėjau kažkaip įprasminti savo skausmą.

Be abejo, daug laiko praleidau tiesiog žaisdamas įvairius žaidimus, užsidaręs savyje ir savo namuose.

Bet galiausiai mano dėmesį patraukė internetiniai verslo guru, kurie mokė, kad kiekvienas gali uždirbti internete…

Taigi įsitraukiau į šį judėjimą. Pradėjau skaityti knygas apie tai, kaip užsidirbti internete ir atradau save asmeninio tobulėjimo kultūroje.

Pakilimas Iš Pelenų Ir Susidūrimas Su Savo Vidinias Demonais

Aš norėjau būti geriausias ir pasiekti daugiausiai.

Baigęs mokyklą, naktimis bandžiau įgyvendinti įvairias internetinio verslo idėjas, o dienomis dirbau padavėju restorane.

Tu turi suvokti, kad mano nesėkmė reiškė, kad žmonės, kurie laikė mane nevykeliu buvo teisūs. Todėl aš negalėjau sau leisti pralaimėti, aš norėjau tapti tikra produktyvumo ir disciplinos mašina, neįveikiamas karys, kuri sunaikina visas kliūtis savo kelyje ir pasiekia savo tikslus.

Aš atsiribojau nuo savo tėvų, nuo savo socialinio gyvenimo, nuo santykio su moterimis. Nes maniau, kad visi šie dalykai  trugdė sėkmei ir yra tik silpniesiems.

Dirbti – arti ir dar kartą arti kiekvieną dieną – buvo mano moto. Tuomet dirbau 14 valandų per parą. Ir didžiuodavausi savimi. Maniau, kad paprasti žmonės yra kvailiai, kurie niekada nepasieks mano lygio.

Galiausiai man nusišypsojo sėkmė ir aš ėmiau uždirbti. 

Vis dėlto pasąmoningai aš viso labo norėjau įrodyti sau ir kitiems, kad nesu nevykėlis. Bet aš pats viso to nesupratau.

Man sekėsi, kol įvyko kai kas, ko nesitikėjau. Gyvenimas man nebebuvo toks įdomus, koks buvo anksčiau. Dingo tas susijaudinimo jausmas, apart azarto pinigams aš apskirtai nieko nejutau.

22 metų aš sukūriau internetinį verslą taip įrodydamas sau, kad dėl manęs klydo. Aš pagaliau pajaučiau, kad laimėjau. Įrodžiau sau ir kitiems, kad nebuvau nevykėlis ir kažką sugebu. Bet laimės kaina nebuvo tokia saldi. Laimės kaina buvo vienatvė. 

Atsimušiau į tai, nuo ko visą laiką bėgau… Į skausmą, kuris nuolat buvo manyje. Su laiku mano žaizdos vis labiau pradėjo atsiverinėti ir tai destabilizavo mane bei mano gyvenimą. Po truputi pradėjo byrėti viskas, ir verslas ir mano sukurta asmenybė. Aš perėjau į savisabotažą. Vidinė tuštuma, beprasmybė, apatija, depresija, nihilizmas ir izoliacija tapo mano draugais.

Pradėjau išlaidauti, samdyti žmones ir mokėti jiems algas, nors jų darbo vieta man neatsipirkdavo.

Nusprendžiau keliauti po Europą ir tuo pačiu mokėti už nuomą Kaune.

Tapau žaliavalgiu, valiausi organizmą įvairiomis detoksikacijos programomis, bet vėliau persivalgydavau. Valgydavau tol, kol maistas nebetilpdavo į pilvą, o tuomet gulėdavau savo kambaryje ir raitydavausi iš maudžiančio skausmo.

Mano dienotvarkė tapo padrika. Nemiegodavau iki 6 valandos ryto, žiūrėdamas įvairias konspiracines teorijas Youtube ir skaitydavau informaciją apie neišsenkančios energijos variklius bei generatorius.

Mano gyvenimas tapo visiškas chaosas.

Išorėje atrodžiau sėkmingas, savimi pasitikintis, jaunas vaikinas. Bet viduje tūnojo kažkas kas valdė mano gyvenimą už širmos ir apie šio subjekto egzsitavimą aš dar nieko nenutuokiau. Vis dar maniau, kad suprantu viską geriausiai.

Mes visi susiduriame su momentais, kurie nulemia mūsų gyvenimą. Visgi dažniausiai juos atpažįstame tik tapę vyresni.

Tęsiant mano istoriją…

Pasinerimas Į Pasaulio Gelbėjimą Ir Panikos Ataka

Netrukus nusprendžiau pakeisti savo amplua. Iš verslininko tapau pasaulio sergėtoju ir gelbėtoju.

Nesakau, kad rūpintis kitais ir norėti kitiems gero yra blogai, tačiau jei tai tampa ekstremalu, privalome susirūpinti.

Taigi aš turėjau šiek tiek santaupų ir galėjau laisvai gyventi nieko neskaičiuodamas. Tuomet panorau tapti filantropu, padėti žmonėms.

Bet ir čia perdėtai norėjau padaryti viską tobulai ir kažką išgelbėti.

Aš įsitraukdavau į įvairias avantiūras siekdamas padėti kitiems, o po to pats nukentėdavau.

Alindavau save, murkdydavausi kitų problemose, vis dar nemiegodavau naktimis, dirbdavau labai ilgas valandas, kartais net nieko nevalgydavau…

Visa tai negalėjo ilgai tęstis galiausiai iš mano idealaus sapno mane pažadino panikos atakos.

Sunkus kvėpavimas, aptemęs protas, dusulys, reaktyvinis širdies plakimas, hiperventiliacija, jausmas, kad tuoj mirsiu buvo sustoti raginanti žinutė.

Tačiau kaip manote, ar aš paklausiau? Žinoma, ne!

Visi aplinkiniai man sakė sustoti, aš maniau, jog tik aš vienintelis žinau atsakymus ir geriausiai viską suprantu. Tad toliau tęsiau savo alinančius kryžiaus žygius.

Gyvenau norėdamas padėti kitiems ir alinau savo kūną. Man prasidėjo įvairūs psichikos nestabilumai ir ligos. Pirmiausia mano gyvenime pradėjo lankytis chroniškas nerimas. Aš jausdavausi taip lyg viduje būčiau plėšomas į tūkstančius gabalėlių.

Tarsi mano siela būtų savęs naikinimo rėžimę nuo ryto iki vakaro. Mano nuotaikos svyravo iki euforijos ir ekstazės iki nepamatuojamos panikos ir nerimo.

Dėl to, tėvai paprašė manęs gultis į psichiatrijos skyrių.

Bet ir čia užuot sustojęs ir padėjęs sau, ėmiau gydyti kitus to paties skyriaus pacientus.

Šis etapas turėjo ir pliusų…

Pliusas tai, jog dėl altruizmo ir aukojimosi dėl kitų aš labai stipriai patobulėjau dvasiškai. Išmokau suprasti ir pažinti žmones geriau nei bet kas kitas. Išmokau gydyti kitus žmones prisilietimu.

Tačiau minusas tai, kad aš vis dar galvojau, jog esu visagalis ir viską žinau geriausiai. Ir neskyriau laiko sau bei vis dar nepasimokiau iš savo klaidų.

 

Santykis Su Tėvais

Mano santykiai su tėvais buvo labai blogi.

Mama norėjo mane pakeisti, o tėčiui aš paprasčiausiai neįtikau.

Aš jaučiausi atstumtas.

Mano šeimoje buvo įprasta girdėti kritiką.

Aš niekada nieko nepadarydavau pakankamai gerai arba teisingai. Visada viskas buvo netinkama. Aš niekada nieko nesugebėjau, bent jau taip į mane žiūrėjo tėtis. Nuolatinis manęs nuvertinimas privertė mane jausti nesaugumą šalia tėčio, tai nuvedė prie užsidarumo. Kai tėtis man bandydavo kažką padėti ar patarti, aš automatiškai užsiblokuodavau, nes pasąmoningai manydavau, kad vėl busiu kritikuojamas.

Mūsų santykiai, jeigu juos iš vis galima taip pavadinti, buvo labai nestabilūs.

Aš visiškai užblokuodavau kontaktą su tėvais. Kai pagaliau grįždavau namo, užtekdavo menkiausios smulkmenos, ir tėtis pratrūkdavo pykčiu.

Pykau ant savo tėčio, pykau, nes jis manęs nematė, nevertino ir nepriėmė tokio, koks esu. 

Ir tai mane vedė iš proto, o tuo pačiu iš proto jį patį vedžiau ir aš.

Neišspręstos praeities žaizdos persekioja mus visą gyvenimą, jos gali sugriauti mūsų santykius, šeimas, verslus, darbą ar kitus mums brangiausius dalykus.

Bet galiausiai turėjo įvykti lūžis ir jis įvyko.

 

Rakto Į Laisvę Atradimas

Kažkurią dieną naršydamas internetę, aptikau buvusio psichoterapeuto Brent Charleton kalbą.

Jis kalbėjo apie iki šiol negirdėtus dalykus.

Jo klientai teigė, jog jis mato, tai ko nemato kiti”.

Ir jis mokė dirbti su savimi taip, kad nereikėtų priklausyti nuo jo.

Tai mane sudomino.

Netrukus perklausiau visus jo įrašus internete ir nusipirkau jo internetinį kursą.

Dėka jo išmokau daug: apie 3 ego būsenas bei 4 problemų matrica.

Aš patyriau gilią transformaciją. Aš suvokiau, kad didžiąją dalį mano gyvenimo buvau valdomas vidinio paauglio. Aš buvau perfekcionistas, keldavau sau nerealistiškus standartus ir be galo save mušdavau ir smerkdavau jeigu man kažkas nesigaudavo. 

Mano paauglys vertė mane būti geriausiu, būti maksimalistu… Jam niekada nebuvo gana, jis galvojo, kad kiti nieko nesupranta. Tik jis žino viską geriausiau.  Jis norėjo būti sėkmingas, kad įrodytų kitiems savo vertę.

Tačiau many buvo ir kita dalis, paauglys bandė apsaugoti, manyje slypėjusį sužeistą vaiką. Šis vaikas tiesiog norėjo būti mylimas ir vertinamas kitų akyse. Jis norėjo ryšio, šilumos, atvirumo, saugumo, prisirišimo, žaismingumo, atleidimo, poilsio.

Jis be galo bijojo visko. Todėl aš pastoviai jaučiau nerimą. Bet esmė tame, kad aš jį visiškai ignoruodavau… Todėl mano nerimas vis stiprėjo.

Šitas vaikas taip pat su savimi nešėsi tą skausmą, nuo kurio aš visą gyvenimą bėgau… Juk aš maniau, kad aš nejaučiu skausmo ir aspkritai neturiu jokių negatyvių emocijų.

Visąlaik maniau, kad buvau laimingas ir pozityvus žmogus. Kad buvau sėkmingas…

Tačiau pasirodo, kad aš konservuodavau neigiamas emocijas viduje, pąsmonėje. Ir mano vaikui buvo be galo skaudu išgyventi visą tą atstumtį iš praeities. Tačiau aš tarsi neleisdavau jam to jausti, sakydamas sau viduje: “neverkšlenk, susiimk, nebūk myžnius…

Aš turėjau daug įvairių problemų ir, patikėkite manimi, aš bandžiau jas spręsti pats, eiti pas tradicinius psichoterapeutus ir t.t…

Tačiau tai, ką patyriau, buvo tik malonūs pašnekesiai, kurie niekur nevedė ir nesuteikė man jokio postūmio ar progreso. Kartais man atrodydavo, kad tai aš vedu terapija psichoterapeutui, o ne jis man.

Ir aš tikrai nemačiau reikalo mokėti už tai, kad mane išklauso ir paklausia kokio nors klausimo apie mano gyvenimą. Tiesa sakant, mane tas procesas pykdė.

Galiausiai tai, ką suvokiau dirbdamas su Brentu, yra tai, kad manyje buvo nematomi blokai, kurie stabdė mano augimą. Dėl jų mano akys buvo tarsi užrištos ir aš net nežinojau, kur ir kas yra mano priešas, su kuriuo kovoju.

Taip yra todėl, kad mes nematome šių blokų, ir netgi universitetus baigę psichoterapeutai jų dažnai neįžvelgia. Tai yra tai, kas skyrė Brentą nuo visų kitų mokymų ir kursų gylis.

Ir tas gylis nebuvo tik savo vaikystės ir šeimos problemų suvokimas. Taip, tai yra to dalis, tačiau mes ėjome kur kas giliau.

Mes visi patiriame kliūčių savo kelyje, ir dažniausiai bandome su jomis kovoti, jas įveikti arba pergudrauti naudodamiesi įvairius medotus ar technikas.

Mes darome įvairias praktikas, sakome sau afrimacijas, klausome hipnoterapinių, meditacinių įrašų ar motyvacinių kalbų.

Bet mūsų problemos niekur nedingsta, mes jas įveikiame, tačiau po kurio laiko jos vėl iškyla, tik jau kitu pavidalu.

O dirbdamas su Brentu, tu išsprendi problemas iš pagrindų. Tu pašalini tai, kas blokuoja tavo potencialą.

Žinau, kad tai skamba kaip didelis pažadas, bet tai yra tiesa. Kai tai pajusi pats, tu suprasi, kad aš nemeluoju.

Nesvarbu ar tu turi nerimą, depresiją, bipolinį, priklausomybę, žemą savivertę, perfekcionizmą, uždarumą, nevaldoma pyktį, neapykanta sau ar kitiems ar kažką kitą. Per šį metodą tau nesunkiai galima padėti.

 

 

Du Dalykai Lemaintys Sėkmę Gyvenime

Galiausiai yra du tavo sėkmę lemiantys dalykai.

Pirmas tai malonumų atidėjimas.

Kiek ilgai tu gali būti kantrus ir išlaukti, kol gausi tai, ko nori? Ar gali pereiti periodus, kai tau nesiseka, ir pasiekti sėkmę? Ar nebijai klysti? Ar esi pasiruošęs šiek tiek pakentėti ir padirbėti, kol galiausiai pasieksi kelionės tikslą?

Kitas dalykas yra šiek tiek labiau kompleksiškas. Tai – gebėjimas užkirsti kelią savisabotažui, kenkimui sau slapčia.

Tai persivalgymas, kai žinai, kad jau esi sotus. Tai persidirbimas, kai žinai, kad jau turi sustoti. Tai išlaidavimas, kai žinai, kad neturi pinigų. Tai vengimas atsakomybės. Tai bėgimas nuo savo pareigų. Tai savo santykių griovimas, nes giliai viduje tu bijai, kad kažkas pamatys, jog nesi vertas meilės.

Mes turime ribas, kokie sėkmingi mes sau leidžiame būti.

Kai jas pasiekiame, mūsų pečius užgula per daug atsakomybės, todėl randame genialių būdų pakenkti sau.

Mes negauname to, ko esame nusipelnę, o tik tai, ką tikime, jog nusipelnėme.

Būtent todėl 4 probleminių sričių matrica” buvo vienintelis atrastas dalykas, kuris man padėjo.

 

Mano Paisūlymas Tau

Taigi jei bent kažkas iš to, ką aš kalbėjau, surezonavo su tavimi ir tu nori tai patirti pats. Kvieičiu tave į Savęs Pažinimo Klubą. 

Aš ilgai dirbau su Brento metodais ir modeliais tiek pritaikydamas juos sau, tiek kitiems. Turėjau labai daug asmeninių konsultacijų (atsiliepimai iš jų bus pateikiami apačioje) ir žinau, kad šitas metodas veikia. Todėl noriu, kad pats įsitikintum jo veiksmingumu.

Aš nenoriu tau suteikti technikų ar taktikų. Noriu, kad iš naujo sukurtum save ir pamatytum tai, kas iš tikrųjų įmanoma.

Tai nėra dar vienas motyvacinis seminaras, kuris sukelia daug entuziazmo, kol galiausiai tau reikia grįžti į savo namus ir susidurti su tomis pačiomis senomis problemomis.

Galiu pažadėti tau tik viena, kad šis darbas su savimi nebus panašus į tai, ką esi daręs praeityje.

Taigi šitos dirbtuvės susideda iš 8 modulių:

 

4 problemų matricą

Tu suvoksi, kokie pąsamoningi mygtukai valdo tavo gyvenimą ir kas juos spaudžia (pasufleruosiu, jog tai bus tavo vidinis vaikas ir paauglys)

Užblokuotų, susikaupusių jausmų atpažinimas ir paleidimas

Kai mes jaučiamės nepriimti vaikystėje ar vėliau, mes patiriame toksišką gėdą ir vėliau bijome,represuojame ir užspaudžiame visus jausmus savyje. Ir taip po truputį pradedame nieko nebejausti, tik tuštumą ir depresiją. Kai mes išleidžiame tuos užblokuotus jausmus, kai pilnai išjaučiame, ir pripažįstame tuos jausmus sau, tuomet jie iš tikrųjų išeina ir pasišalina. Įprastai žmogus pripranta jausti tik pozityvias emocijas, ir tai verčia jį užsidaryti į mažą dėžutę.

Ribos

Tai turbūt labiausiai išlaisvinantis ir įgalinantis konceptas. Įsidėmėk tai jau dabar. Tu nesi atsakingas už kitų žmonių jausmus, ir niekas be tavęs nėra atsakingas už tavo jausmus. Niekas tavyje negali sukelti pozityvių ar negatyvių jausmų. Ir kiti yra tik to katalizatorius. Tu niekaip negali sužadinti jausmų kituose. Jeigu taip būtų, aš būčiau sėkmingiausias verslininkas, kuris pardavinėtų palaimą turguje. Mūsų jausmai nėra magija, jie negimsta iš oro, jie kyla iš mūsų minčių. Ir tai mes esame tie, kurie kuria savo mintis. Jeigu mane įžeidžia kažkieno kito žodžiai, tai galimybė man geriau pažinti save. Nes tai aš sukuriu mintį, dėl kurios jaučiuosi įsižeidęs. Jeigu galėsiu ją atsekti, sužinosiu apie save kažką naujo. Ribos leidžia atskirti mano ir tavo realybę ir jaustis saugiam. Mes turime galią nuspręsti, kas mums yra tiesa. Dažniausiai mes automatiškai priimame viską, ką kiti mums sako kaip tiesą, bet tik dėl to, kad mūsų niekas neišmokė sukurti ribų, kurios mus apsaugotų.

Pažeidžiamumas

Visi tavo konfliktai gali būti išspręsti akimirksniu, jeigu pradėsi juose operuoti ne protu, o širdimi. Mes įpratę pakelti balsą, kai ant mūsų šaukia. O jeigu sugebėtume astovėti savo tiesą, neeskaluojant pačio konflikto? Tai ir išmoksime padaryti šiame modulyje.

Ryšio su savo vidinėm dalim atkūrimas

Ar kada leidi sau pasijusti vaiku? Ar leidi sau svajoti, įsimylėti ir būti mylimas. Ar leidi sau matyti pasaulį per rožinius akinius, ar leidu sau būti pažedžiamu ir silpnu, kai to reikia? Ar gali priimti kitų meilę, kuri skirta tau?

Ar prisimeni tą paauglį, kuris pyko ant viso pasaulio? Ar prisimeni jo kaprizus? Jo emocijas, jo požiūrį? Šios dvi tavo dalys (vaikas ir paauglys) niekur nedingo. Jos vis dar yra tavyje ir laukia kol su jomis susidraugausi. Jos ilgisi tavęs. Ar nori su jomis susipažinti artimiau?

Visos mūsų dalys tiesiog nori būti priimtos. Ir jos visais būdais (sveikais ir nelabai sveikais) bandys atkreiptį mūsų dėmesį tol, kol mes pagaliau jas priimsime ir išklausysime.

Charakterio sutvirtinimas - vidinė konstitucija

Dauguma žmonių gyvena gyvenimą vadovaudamiesi kitų įsitikinimais ir vertybėmis. Kaip atrodo tavo filosofija, credo ir vertybės. Ar kada sustoji  paklausti savęs, ko nori tu? Kas tau svarbiausia… Ir tai gali kisti su laiku, bet klausimas ar mes įvardyjame sau savo vertybes, kurios leidžia mums greitai ir efektyviai priimti sprendimus gyvenime.

Korekcijos

Čia išmokysiu tave perprogramuoti savo protą per korekcijas. Pavyzdžiui, tu patyrei traumą, buvai sugėdintas, ir negatyvių jausmų šleifas temdo tavo sąmonę. Tu nenori prisiminti to įvykio. Jis tau kelią skausmą. Kaip perprogramuoti savo protą, kad prisimindamas tą įvykį, jaustumeisi gerai? Kaip išsivalyti nuo visų žaizdų ir traumų? Apie tai mes ir pakalbėsime šiame modulyje.

Gyvenimo vizija

Kaip atrodo tobulas tu? Kaip atrodo tavo tobulas gyvenimas? Ar kada nors įvardyjai tai sau? Tai ko neįvardyjame mes niekada nepasieksime. Tu gali turėti viziją, kuri nuolat tave motyvuoja keltis iš lovos ir judėti link jos.

Bonusai

Luktelk!

Pirkdamas šiandien, tu taip pat gausi dar ir šiuos bonusus:

1. Neprisirišimas.

Turbūt girdėjai kultinius Budos žodžius: kančia kyla iš prisirišimo. Bet kas yra tas prisirišimas, ir kaip užkirsti kelią kentėjimui? Galiu garantuoti, kad visa tavo kančia kyla iš neteisingų prioritetų ir klaidingo mąstymo. O dar svarbiau, jog visos tavo kančios yra čia tik tam, kad kažko tave išmokytų. Jeigu tu suvoki pamokas, kentėti tau nebereikia. Kančia yra visiškai nereikalinga ir mes nesunkiai galime jos išvengti pakeitę savo mąstymą.

2. Energetinių centrų subalansavimo praktikos, teisingos meditacijos pradmenys.

Dabar visi medituoja, medituoti populiaru. Bet labai nedaug žmonių žino, kaip taisyklingai tai daryti, kad atvertume savo širdį ir sustiprintume sielą. Meditacija yra pagrindinis dvasinio tobulėjimo įrankis. Taičiau dėl neteisingų technikų, gali medituoti visą gyvenimą ir nė kiek nepasistūmėti į priekį.

3. Gyvenimo prasmė, pašaukimas tarnystei.

Kas daro mūsų gyvenimą prasmingą? Kas suteikia mums palaimos pojūtį? Kas yra mūsų pašaukimas? Kaip mes galime pasitarnauti kitiems žmonėms? Tikrasis pašaukimas nėra mūsų darbas. Tai būdas būti, tai meilė veiksme tarnavimas kitiems žmonėms.


4. Klausimų-atsakymų sesijos.

Kiekvieną savaitę per zoom programą, kur mes išsiaiškinsime visus dalykus, kurie trukdo tau judėti į priekį, galėsi paklausti manęs bet kokio dalyko, kurio nesupranti ir gauti išsamų atsakymą.
5. Gyvi susitikimai su grupės nariais kiekvieną mėnesį.

 

Tik 57€?

Mėnesinės narystės kaina 57 eurai.

Tai yra juokinga kaina palyginus su tuo, kiek vertės tu gauni.

Nesustabdžius savo narystės, 57€ bus nuskaičiuojami kiekvieną mėnesį.

Kadangi ir pats mokymų paketas, ir klausimų bei atsakymų sesijos taip pat vyks kas mėnesį, kol galiausiai išspręsime visus klausimus, ir aš šią grupę sustabdysiu.

Kol kas galioja įpatingas pasiūlymas, gali išbandyti išbandyti mokymus net 21 dieną nemokamai. Pirmas pinigų nuskaitymas įvyks tik praėjus 21 dienai nuo pirkimo.

Artimiausiu grupė startuos: rugpjūčio 16 dieną. Arba greičiau, jeigu pavyks surinkti 30 dalyvių. Po rugpjūčio 16 dienos registracija į grupę bus uždarytą.

Ši kaina yra su nuolaida. Sekanti grupė bus brangesnė.

 

KOSMINĖ 90 Dienų Pinigų Gražinimo Garantija 

Jeigu įsigijęs dirbtuves, dėl bet kokių priežasčių per 90 dienų nuspręsi, kad nori susigrąžinti pinigus, tiesiog brūkštelk man į gabrielius@mylinitisisminti.lt ir aš grąžinsiu tau visą išleistą sumą.

Be jokių klausimų.

Atsiliepimai Iš Mano Buvusių Klientų

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept