3 Savaičių Iššūkis

Išgyk Nuo Praeities Nuoskaudų Atrask Savo Gyvenimo Tikslą Realizuok Savo Potencialą.

Atrask Savo Gyvenimo Tikslą Iššūkis

Įvesk savo el. paštą apačioje, jeigu nori dalyvauti iššūkyje!

Apie ką yra šis iššūkis?

Kodėl pasakymas tiesiog: “mąstyk pozityviai” yra blogiausias patarimas, kurį gali sau suteikti.

Mes visi patys to nežinodami pasakojame istoriją apie save. Koks žmogus esam, ką veikiam gyvenime, kokios mūsų vertybės, pomėgiai, charakterio savybės, kas mums svarbu ir kas ne.

Tik tai mažai kas žino, kad tą istoriją labiausiai paveikia mūsų vaikystės patirtys. 

Įsivaizduok mažą vaiką, kuris gimsta su tyra širdimi, smalsumu, nekaltu nuoširdumu, norintis eksperimentuoti ir patirti gyvenimą.

Tačiau jis patenka į aplinką, kur jį apleidžia tėvai, juo nepasirūpina, jis jaučiasi atstumtas…

Tuomet pirma mintis, kuri ateina vaikui į galvą yra tai, kad greičiausiai aš nesu vertas tėvų meilės, o tai reiškia, kad apskritai mano siela bevertė ir gal net gimiau per klaidą…

Vaikas pradeda sau pasakoti šią istoriją ir netrukus jis praranda pasitikėjimą savimi, atsiranda nesaugumas, nerimas, jis pradeda gyventi nuolatinio trūkumo būsenoje.

Klausimas, kokią istoriją tu pasakoji apie save?

Norėdami perrašyti savo gyvenimo istoriją, mes negalime tiesiog pakeisti įvykių ir sakyti, kad viskas buvo gerai. Tai būtų melas ir viduje tu tai jauti. Mes turime priimti viską, kas įvyko ir priimti save bei savo skausmą, tik tada, mes iš tikrųjų natūraliai galėsime mąstyti pozityviai ir iš tikrųjų džiaugtis gyvenimu.

Šitas iššūkis yra būtent apie tai, kaip perrašyti savo gyvenimo istoriją.

O kaip pradedame rašyt naują popieriaus lapą, staiga atsiveria klausimas, koks aš norėčiau būti, kokius talentus aš savyje turiu ir čia prasideda kelias į savirelizacija ir gyvenimo krypties paieška.

Tiesa ta, kad mūsų skausmingiausiai įvykiai yra mūsų didžiausi mokytojai, kurie mums gali suteikti daugiausiai stiprybės ir krypties gyvenime, jeigu tik mokame visa tai transformuoti…

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept